najtańsza wypożyczalnia aut

Dlaczego warto wypożyczyć auto w Carfree?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Wynajem samochodu to rzecz coraz bardziej powszechna w dzisiejszym świecie. Ludzie coraz bardziej przekonują się do korzystania z takich usług i zaczynają dostrzegać wynikające z tego korzyści. Czasami niestety zdarza się, że wypożyczalnia, do której się udamy, nie jest wystarczająco profesjonalna i może to decydować o późniejszej niechęci do tego typu miejsc.

Przed wynajęciem samochodu należy dobrze zapoznać się z tym, co dana wypożyczalnia oferuje i jakie stawia wymagania, ponieważ dobry wybór w tym zakresie gwarantuje nam także późniejsze zadowolenie.


Dlaczego warto wypożyczyć auto?

Wizyta w wypożyczalni samochodów może być spowodowana różnymi czynnikami. Krótkoterminowy wynajem wybiorą osoby, które używają samochodu sporadycznie, planują rodzinną wycieczkę za miasto, bądź przeprowadzkę. W trakcie służbowego lub urlopowego wyjazdu za granicę, gdy nie mamy przy sobie swojego prywatnego samochodu, najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie auta na miejscu z możliwością podstawienia go w dowolne miejsce, na przykład na lotnisko. Jest to oszczędność czasu i pieniędzy, a jednocześnie zapewnienie sobie komfortu przemieszczania się, ponieważ nie zostajemy zdani na środki komunikacji miejskiej czy taksówki.

Wynajem długoterminowy jest szczególnie opłacalny zwłaszcza w przypadku przedsiębiorstw. Firma korzystająca z takich usług może liczyć na wiele korzyści, takich jak wzrost zdolności kredytowej oraz wskaźnika rentowności. Dzięki temu wypożyczenie auta nie obciąża bilansu finansowego firmy oraz zachowana zostaje płynność finansowa, jako skutek braku konieczności zakupu własnej floty.


Ten artykuł Ciebie zainteresuje – Czy warto wyposażyć auto w opony uniwersalne?


Dlaczego warto wypożyczyć auto w CarFree?

Wynajem samochodów jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla wielu osób. Warunkiem satysfakcji jest skorzystanie z usług renomowanej wypożyczalni cieszącej się dobrą opinią, jaką jest firma CarFree. Oferuje ona krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy wynajem samochodów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Jest to największa i zarazem najtańsza wypożyczalnia samochodów z Warszawy o bardzo dużym zasięgu działalności. Na terenie całej Polski znajduje się aż 14 oddziałów CarFree w różnych miastach takich jak Wrocław, Poznań czy Gdańsk.


Wypożyczalnia samochodów bez kaucji

Wybierając wypożyczalnię CarFree, możemy mieć pewność, że sam proces wypożyczania auta odbędzie się w sposób całkowicie bezproblemowy i możliwie najprostszy. Opłatę pobiera się wyłącznie za zużycie paliwa i wynajem samochodu. Nie musimy natomiast przejmować się kwestią kaucji, napraw czy uzupełniających opłat. Możliwość wypożyczenia samochodu bez kaucji ogranicza do minimum formalności, przez co skraca się czas rezerwacji. Stanowi to też doskonałą ofertę dla osób, którym zależy na wynajęciu samochodu szybko, tanio i oszczędnie.


Duży wybór pojazdów

Dla wielu osób wynajęcie samochodu może okazać się świetną okazją do wypróbowania interesującego modelu auta na przykład przed jego zakupem. Ważne jest więc, aby wypożyczalnia oferowała duży wybór samochodów. CarFree zapewnia nam szeroki wybór pojazdów na wynajem, a dostępne modele aut spełniają wszelkie wymagania klientów. Flota, jaką dysponują to samochody takich marek jak: Skoda, Ford, Opel, Audi, Nissan, Renault, Citroen czy Hyundai.


Gwarancja jakości i zadowolenia

CarFree obsłużyło już ponad dwadzieścia tysięcy zadowolonych klientów. Jest to firma, którą wyróżniają na rynku najwyższe standardy obsługi i wysoko wykwalifikowani pracownicy. Wypożyczalnia oferuje stały kontakt drogą telefoniczną lub mailową. W przypadku awarii bądź wypadku możemy oczekiwać pomocy ze strony pracowników oraz bezgotówkowego auta zastępczego, które zostanie nam szybko dostarczone we wskazane miejsce.

Samochód z CarFree jest w nienagannym stanie technicznym i zawsze ma aktualnie wykonane przeglądy. Wynajmując auto, klient ma opłacone ubezpieczenie OC i AC, a także może liczyć na pokrycie kosztów utrzymania i serwisu. Wynajmujący opłaca jedynie stałą miesięczną opłatę i ponosi koszty zużycia paliwa. Zatem są to wydatki przewidywalne pozwalające na planowanie budżetu. Wszystkie samochody są pojazdami nowymi, całkowicie wyposażonymi i doskonale utrzymanymi, a okres ich użytkowania nie przekracza trzech lat.

Ponadto dostępne samochody można wynająć w trzech wariantach czasowych, czyli na okres krótki, który trwa do jednego miesiąca, na okres średni trwający od dwóch do pięciu lat oraz na okres długi, przekraczający pięć lat. Stanowi to świetne rozwiązanie, ponieważ z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne chcące wynająć auto na jednorazowy wyjazd, jak i firmy, które zamiast inwestować we własną flotę pojazdów, wolą je wypożyczyć.


Prosty proces wynajmu

Warunki wynajmu auta są jasne i przejrzyste. Wypożyczając samochód, możemy zapoznać się wcześniej z ofertą wypożyczalni na jej stronie internetowej, gdzie znajdziemy podstawowe informacje o parametrach dostępnych pojazdów i ich cenie oraz o warunkach, jakie musimy spełnić jako użytkownik pojazdu. Możemy ponadto wynająć auto poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej, dzięki czemu cały proces przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.


Czytaj dalej – Cewka zapłonowa objawy awarii


Najważniejszy jest klient

Wypożyczalnia CarFree wyróżnia się na tle innych dużym przywiązaniem do komfortu klienta. Oferowane pojazdy dostarczane są zawsze w nienagannym stanie pod wskazane przez klienta podczas rezerwacji miejsce, dzięki czemu możemy skorzystać z usługi błyskawicznie w dogodnej dla nas lokalizacji oraz zwrócić go bez konieczności odstawiania do biura. Auta mogą zostać podstawione na wszystkie krajowe lotniska, dworce lub dowolny podany wcześniej adres w mieście, w którym CarFree ma swój oddział. Sytuacja wygląda bardzo podobnie w przypadku ich zwrotu.

Podczas wypożyczania auta klient może za niewielką opłatą skorzystać także z dodatkowego wyposażenia, takiego jak fotelik, siedzisko dla dziecka lub nawigacja GPS. Istnieje też opcja wykupienia dodatkowego ubezpieczenia znoszącego udział w szkodzie lub oddania samochodu po użytkowaniu bez czyszczenia.

Wypożyczenie samochodu może sprawić nam wiele radości i ułatwić życie w warunkach, w których nie mamy dostępu do prywatnego auta. Jest to rozwiązanie, które staje się coraz bardziej powszechne i coraz częściej wybierane. Zarówno prywatne osoby, jak i firmy zauważają, że jest to opcja bardzo opłacalna. Jeśli chcemy mieć pewność, że wynajem pojazdu przebiegnie bezproblemowo i dostarczy nam oczekiwanej satysfakcji, to powinniśmy postawić na renomowane wypożyczalnie z dobrymi opiniami zadowolonych klientów, jaką jest firma CarFree.


 

2 thoughts on “Dlaczego warto wypożyczyć auto w Carfree?

  1. Zgadzam się, że wypożyczanie samochodów jest coraz bardziej popularne. Sama rozważam najem długoterminowy. Pozdrawiam, Bogielczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *