mężczyzna-otrzymuje-klucze-wynajętego-auta

Wypożyczalnie samochodów – skuteczny sposób na zaoszczędzenie Twojego czasu

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Wypożyczenie auta to często niezbędny element podróży służbowej lub zwyczajnego zwiedzania miasta. Zazwyczaj mamy niewiele czasu na przemieszczenie się, a korzystanie z komunikacji miejskiej to uciążliwy proces – szczególnie kiedy nie znamy miasta. Wypożyczalnie aut oferują kompleksową usługę, która pomaga nam zaoszczędzić mnóstwo czasu.


Zalety krótkoterminowego wynajmu samochodu

Krótkoterminowy wynajem samochodów cieszy się coraz większa popularnością, zarówno wśród osób prywatnych jak i prowadzących duże firmy. Samochody wynajmowane na krótkie terminy pozwalają błyskawicznie załatwić wszelkie ważne sprawy. W przypadku awarii Twojego auta, to idealny sposób na zapewnienie sobie mobilności, bez straty czasu na oczekiwanie na naprawę.

Wynajem krótkoterminowy doskonale sprawdza się w krótkich wyjazdach służbowych. Potrzebujesz samochodu na dojazd do kontrahenta w innym mieście? Nic prostszego – wynajęcie samochodu do minimum formalności i praktycznie od razu możesz jechać.

Jakie są zalety wynajmu krótkoterminowego?

  • błyskawicznie załatwisz sprawy – prywatne i firmowe. Po co jeździć taksówkami czy autobusami?;
  • bardzo niskie koszt wynajmu;
  • wynajęcie auta pozwoli Ci na dotarcie do każdej części danego miasta

Jeżeli potrzebujesz auta na szybki wypad za miasto, to ta forma wynajmu jest dla Ciebie. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że musisz przedłużyć wynajem – wystarczy zrobić to telefonicznie i możesz dalej cieszyć się nieograniczoną mobilnością.


Długoterminowy wynajem samochodu – korzystniejszy niż leasing?

Wynajem samochodu na dłuższy okres czasu określa się długoterminowym – przekraczającym 31 dni. Firmy wynajmujące samochody preferują tego rodzaju transakcję, gdyż zapewnia im to stały dochód. Dzięki temu oferują szeroki wachlarz usług, zniżek i możliwości, które korzystnie wpływają na cenę i komfort wynajmu.

Zalety wynajmu długoterminowego

  • brak opłat wstępnych i manipulacyjnych;
  • brak oprocentowania;
  • opłacasz wyłącznie stały, miesięczny abonament;
  • nie płacisz za przeglądy okresowe, ubezpieczenie, wymianę opon ani żadne inne naprawy;
  • otrzymasz samochód zastępczy na czas naprawy Twojego pojazdu.

Osoba lub firma, która wynajmuje auta na okres długoterminowy ponosi jedynie koszty bieżące, takie jak – paliwo, płyny do spryskiwaczy czy koszt wymiany żarówek. Koszty wynajmu samochodu maleją wraz z długością okresu wynajmu pojazdu.

Długoterminowy wynajem samochodów polecany jest szczególnie tym firmom, dla których samochód jest narzędziem pracy i wymaga okresowej wymiany. Usługa wynajmu długoterminowego nie wymaga angażowania własnych środków finansowych na zakup pojazdów, co korzystnie wpływa na zachowanie płynności finansowej firmy.

Korzystając z naszego wynajmu długoterminowego, będziesz mógł skupić się całkowicie na swojej działalności i bezpiecznie planować rozwój i inwestycje.

Warunki wynajmu długoterminowego mogą być dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.


 

Dodaj komentarz