usmiechniety mezczyzna z laptopem

Leadstar – jak działa ten program partnerski?

Artykuł zaktualizowany 21 października 2021

Popularność programów partnerskich na polskim rynku z roku na rok cieszy się coraz większa popularnością. Nic dziwnego! Nie wymagają wkładu finansowego, a pozwalają zarobić pieniądze i to bez wychodzenia  z domu.

Wśród nich wyróżnia się Leadstar, będący  jednym z najciekawszych programów partnerskim. Na czym polega i jak założyć na nim konto?

Jak działa program Leadstar?

Leadstar to nowoczesny i błyskawicznie rozwijający się program partnerski, który pozwala zarabiać bez wychodzenia z domu. Jego celem jest polecanie określonych produktów, które wybierasz spośród ponad 300 kampanii z wielu branż. Osoba polecająca inaczej wydawca, w zamian za sprzedaż produktu lub usługi z konkretnej kampanii, otrzymuje określoną prowizję od dostawcy czyli reklamodawcy.

Wydawcą może być nie tylko osoba posiadająca stronę internetową, bloga czy fanpage’a, ale również firma czy osoba posiadająca konto w mediach społecznościowych.

Korzystanie z platformy Leadstar to doskonały sposób na zwiększenie swoich przychodów. Czym charakteryzuje się ta platforma?

1. Dochód pasywny

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że największym atutem programu partnerskiego jest dochód pasywny. W praktyce oznacza to, że wystarczy umieścić linki np. w jednym wpisie blogowym a wynagrodzenie można otrzymywać przez bardzo długi okres czasu w zależności od wygenerowanej z linka sprzedaży.

2. Brak wkładu finansowego

Program partnerski Leadstar nie wymaga od Ciebie żadnego wkładu finansowego. Jedynym wymogiem jaki trzeba spełnić to ukończony 18 rok życia.

3. Różnorodne kampanie w jednym miejscu

Niewątpliwym atutem programu partnerskiego jest wiele kampanii z różnych dziedzin. Nie ma znaczenia czy chcesz promować produkty z branży uroda, zdrowie, moda czy meble. Wybór jest tak ogromny, że dopasujesz tematykę reklam do swoich możliwości i potrzeb.

4. Nie wymaga doświadczenia

Nawet jeżeli jesteś osobą początkującą i nie masz zbyt szerokiej wiedzy na temat afiliacji, Leadstar oferuje Ci wiele poradników i artykułów, które pomogą Ci zacząć zarabiać..

5. Możliwość zarabiania bez wychodzenia z domu

Program partnerski Leadstar oferuje nie tylko dochód pasywny, ale również możliwość zarabiania bez wychodzenia w domu. Działania wykonujesz w domu, korzystając wyłącznie z internetu o dowolnej porze i 7 dni w tygodniu. Nikt ani nic Cię nie ogranicza.

Jakie są zalety korzystania z Leadstar?

Korzystanie z programu partnerskiego Leadstar niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim:

 • Daje możliwość negocjacji stawek
 • Posiada realne stawki, które pozwalają dorobić do pensji, a nawet stać się głównym źródłem dochodu,
 • Oferuje rzetelne rozliczenie,
 • Umożliwia wypłatę prowizji już od 1 zł w dowolnym momencie lub automatycznej wypłaty środków na koniec miesiąca,
 • Pieniądze na koncie bankowym partnera/wydawcy widnieją już w kolejnym dniu roboczym liczonym od momentu zlecenia wypłaty w panelu,
 • Oferuje przelewy ekspresowe, dzięki którym prowizja może znaleźć się na koncie bankowym wydawcy nawet w 15 minut! To doskonała opcja, gdy szybko potrzebujesz pieniędzy,
 • Posiada dodatkowo program polecający, który daje aż 5% od każdego poleconego partnera – na stałe, bez maksymalnych limitów,
 • Prowadzi wiele akcji promocyjnych m.in. promocje urodzinowe, czarne piątki, bonusy miesięczne, które zwiększają atrakcyjność ofert.

Jak założyć konto w Leadstar?

Korzystanie z programu partnerskiego Leadstar wymaga zarejestrowania. W tym celu musisz założyć konto. Zrobisz to w kilku banalnych krokach:

 1. Wypełnij dane w prostym formularzu.
 2. Kliknij w link aktywacyjny, który przyjdzie Ci na podany w formularzu adres e-mail.
 3. Poczekaj aż konto zostanie zweryfikowane i aktywowane.
 4. Zaloguj się na konto podając adres e-mail, na który założyłeś konto oraz hasło, które wysłano Ci sms na numer telefonu podany w formularzu.
 5. Kliknij zakładkę katalogu programów w swoim panelu, a następnie wyszukaj interesujące Cię kampanie i dołącz do nich.
 6. Pobierz linki afiliacyjne, twórz widgety, pasaże ofert, chmury linków i kreacje, a następnie umieszczaj je na blogu, stronie internetowej  i innych miejscach w sieci. Cokolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Zarobki w formie prowizji ze wszystkich kampanii, do których dołączyłeś, zostaną przelane na konto bankowe podane w trakcie rejestracji.

Dodaj komentarz