smartfon samsung

Jakie są tanie i dobre modele Samsunga?

Artykuł zaktualizowany 22 grudnia 2021


Pokaźną listę smartfonów Samsung otwierają takie modele jak: Galaxy J6+, Galaxy A7 oraz Galaxy Note9. Poniżej przedstawiamy listę cech, które charakteryzują te urządzenia.


Samsung Galaxy J6+

Galaxy J6+, a właściwie jego aparat, sprawia, że fotografowane obiekty odcinają się od tła. Z kolei funkcja Live Focus umożliwia ręczną regulację głębi ostrości przed zrobieniem zdjęcia lub na gotowej fotografii. Co więcej, przycisk migawki dodatkowo upraszcza fotografowanie, ponieważ pozwala na pstryknięcie fotki z dowolnego miejsca na ekranie.

Kolejną ważną rzeczą, jeżeli chodzi o ten smartfon Samsung, jest to, że pozwala on na spersonalizowaną ochronę. Odblokowanie telefonu to czynność niemal natychmiastowa. Wystarczy, że skierujemy go na swoją twarz. Technologia rozpoznawania twarzy udostępni urządzenie wyłącznie nam, gwarantując, że nasze prywatne dane nie wpadną w niepowołane ręce. Z ochroną związana jest jeszcze jedna opcja, czyli Bezpieczny Folder Samsung.

To rozwiązanie, które umożliwia nam stworzenie prywatnej, szyfrowanej przestrzeni do przechowywania treści takich jak: zdjęcia, dokumenty i pliki głosowe, oczywiście pod dodatkową warstwą zabezpieczeń.


Smartfon Samsung Galaxy A7

Smartfon Samsung Galaxy A7 ma w sobie potrójny aparat z szerokokątnym obiektywem i funkcją optymalizacji scen, które zapewniają nam bardzo rozlegle kadry (nareszcie wszyscy goście z danej imprezy zmieszczą się na jednej fotografii) oraz fajny efekt rozmycia. Na tym 6-calowym ekranie Infinity Super AMOLED FHD+ wszystkie obrazy wyglądają jak żywe, kontrast jest ostrzejszy, a kolory stają się bardziej dynamiczne.

Do tego dochodzą jeszcze wysoka rozdzielczość i niska wartość przysłon, które wpuszczają więcej światła i redukują szumy, kiedy robimy zdjęcia w przyciemnionych miejscach. Ten smartfon Samsung oszczędza również nasz czas, który wcześniej spędzaliśmy na aktywacji i dezaktywacji Wi-Fi. W jaki sposób się to dzieje? Otóż Galaxy A7 przechowuje historię korzystania z sieci i automatycznie włączy lub wyłączy Wi-Fi, gdy znajdziemy się w zasięgu często używanego hotspotu lub gdy go opuścimy. Możemy więc cieszyć się płynną łącznością, ograniczając przesył danych mobilnych, gdy przemieszczamy się pomiędzy strefami Wi-Fi.


Samsung Galaxy Note 9

Natomiast smartfon Samsung Galaxy Note9 ma wytrzymałą baterię, która działa cały dzień bez dodatkowego ładowania i tym samym dotrzymuje tempa naszemu życiu. A gdy bateria się wyczerpie, możemy szybko i wygodnie przywrócić jej 100% mocy bez konieczności używania kabli. Do tego smartfon Samsung Galaxy Note9 obsługuje dwie karty SIM, więc na tym samym urządzeniu możemy mieć dwa różne numery i abonamenty LTE.

Ustawiamy sobie konto zawodowe i osobiste lub dodajemy drugą kartę SIM, gdy podróżujemy. Jeżeli nie potrzebujemy dodatkowej karty SIM, możemy wykorzystać w tym miejscu kartę microSD i mieć jeszcze więcej pamięci w telefonie. Ponadto, podczas gdy dla większości telefonów woda jest zabójcza, Galaxy Note9 i jego podstawowe akcesorium, czyli rysik S Pen – po zanurzeniu na głębokość półtora metra dalej działają. Telefon posiada wewnętrzne uszczelnienie, które zapewnia mu najwyższą klasę pyłoszczelności i wodoodporności: IP68.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *