szkło hartowane na telefon

Czy dobrze zabezpieczyć smartfona?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Zakup nowego smartfona wiąże się z ogromną radością, szczególnie dla fanów technologicznych nowinek. Z przyjemnością zaczynam zgłębiać tajniki, jakie oferuje nam nasz nowy telefon. Czy pamiętałeś o zabezpieczeniu swojego nowego nabytku?


Szkło hartowane na telefon

Jest to jedna z najpopularniejszych form zabezpieczenia smartfona przed jego fizycznym uszkodzeniem. Zamontowanie szkła hartowanego na wyświetlaczu niemal całkowicie redukuje ryzyko jego uszkodzenia, na skutek upadku lub innego rodzaju fizycznego oddziaływania.

Od zwykłego szkła jest kilkukrotnie twardsze. W skali twardości, szkło hartowane osiąga nawet poziom 9H, czyli jest odporne nawet na zarysowania ostrymi narzędziami.

Wiele osób nie decyduje się na zamontowanie „szybki”, gdyż utrwalił się w świadomości fakt, że szpeci ona wygląd naszego smartfona. Nic bardziej mylnego! Właściwie dobrana szybka jest praktycznie niewidoczna i nawet do najnowszych modeli z zagiętymi wyświetlaczami są odpowiednie skonstruowane modele szkła hartowanego.

Na stronie https://gigapixel.pl/FOLIE-I-SZKLA-OCHRONNE-c287 dostępne są szkła ochronne do praktycznie każdego modelu smartfona. Jeżeli cenicie sobie bezpieczeństwo Waszego telefonu, to na pewno się nie zawiedziecie.


Etui na Twojego smartfona

Wraz z zakupem szkła ochronnego powinniśmy od razu wybrać etui. Każdy, popularny model telefonu komórkowego posiada dedykowany pokrowiec, odpowiednio wycięty pod wszystkie wejścia, przyciski i aparaty w danym egzemplarzu.

Możemy wybrać kaburę pionową, które nie są już tak popularne jak kiedyś, ale mimo to dalej bardzo eleganckie. Inne możliwość to obudowa nakładana na tył naszego smartfona. Najczęściej jest stworzona z plastiku lub kauczuku. Ostatnią, polecaną przez nas opcją jest etui poziome, które dodatkowo ochroni nasz telefon przed upadkiem z wysokości.

Praktycznie zawsze istnieje możliwość niemal dowolnej personalizacji naszego etui. Ilość motywów, kolorów czy obrazków, które mogą znaleźć się na nim są praktycznie nieskończone.


Podsumowanie

Jak wszyscy wiemy, na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać. Odpowiednie zabezpieczenie naszego smartfona oszczędzi nam konieczności jego, nie raz bardzo kosztownej naprawy.

Postawmy na wysokiej jakości szkło hartowane, które chroni najcenniejszą część smartfona, czyli wyświetlacz. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci etui ochroni nasz telefon przed zarysowaniami i zapewni dodatkową ochronę w razie upadku.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *