gadżety huawei

3 najciekawsze akcesoria do HUAWEI P20 Lite

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Smartfone HUAWEI P20 Lite jest jednym z bardziej popularnych telefonów w Polsce. W dzisiejszym artykule pozwolę sobie przedstawić subiektywne podsumowanie najciekawszych akcesoriów do P20 lite.

Partnerem dzisiejszego wpisu jest sklep z iziGSM.pl a wszystkie opisywane produkty znajdziecie w kategorii akcesoria do HUAWEI P20 Lite.


Najciekawsze etui do P20 Lite

W mojej subiektywnej opinii warto zwrócić uwagę na etui TECH-PROTECT TPU LEATHER czarne. Jest to wysokiej jakości produkt, który nie tylko zapewni bezpieczeństwo smartfonowi – dodatkowo bardzo efektownie wygląda dzięki imitacji skóry. Dużym atutem są również silikonowe paski, które sprawiają, że telefon o wiele pewniej leży w naszej dłoni.
Cena tego telefonu również nie jest wygórowana i wynosi 39,79 zł Etui to możesz kupić klikając tutaj.

etui do huawei


Czytaj dalej – Jak wybrać monitor do komputera?


Kolejnym ciekawym akcesorium do HUAWEI P20 Lite jest Power bank REMAX KOOKER 20000 mAh. W tym produkcie urzekł mnie nie tylko wyjątkowy design ale również pojemność (20000 mAh) i użyteczność (posiada 2 wejścia USB). Dodatkowo atutem jest wyświetlacz, który prezentuje nam poziom naładowania. Cena urządzenia nie jest najniższa (159,79 zł) niemniej za tą jakość warto. Produkt ten możecie znaleźć klikając tutaj.

powerbank huawei


Ostatnim gadżetem, który bardzo sobie cenię są stacje dokującej. Jednym z ciekawszym rozwiązań jest stacja wypuszczona przez firmę Baseus. Podczas produkcji wykorzystano aluminium dzięki czemu produkt ten jest nie tylko elegancji, ale również będzie nam służył długo. Telefon umieszczony w tej stacji prezentowany jest pod takim kątem, że bez problemu, pracując przy komputerze będziemy mogli jednocześnie mieć na oku jego ekran w czytelnej i przejrzystej formie.Produkt ten możecie kupić tutaj.

 

stacja dokująca huawei

Liczę na to, że tych moich kilka inspiracji dla właścicieli P20 Lite okażą się dla Was użyteczne i pozwolą czerpać jeszcze więcej przyjemności z posiadania tego modelu.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *