animacje 3d

Animacje 3D – doskonała forma prezentacji w celach przedstawienia oferty i edukacji

Artykuł zaktualizowany 12 maja 2021


Praca w korporacjach jest niezwykle wymagająca, co przekłada się między innymi na wydajność pracowników i zmęczenie ich umysłów. Nie ma nic dziwnego, że nie każdy jest w stanie wytrzymać takie tempo. Największym wrogiem jest brak świeżego powietrza i kontaktu z przyrodą, ponieważ pracownicy spędzają niemal całe dnie zamknięci w szczelnych pomieszczeniach i jedynie podczas przerwy na papierosa, mogą oni wyjść na chwilę.

Zastanówmy się więc, jak podnieść morale pracowników i zrobić to w profesjonalny sposób, który zagrzeje ich do walki. Zdradzimy również taką małą tajemnicę, że te same techniki, doskonale sprawdzą się podczas ewentualnych negocjacji z potencjalnymi klientami, którzy zainteresowani są współpracą. Ta cała magia, zaczyna się od takich elementów, jak coraz bardziej popularne animacje 3D.


Maksymalizuj efekty i minimalizuj koszty

Nie trzeba ukrywać, że nakręcenie nawet niewielkiego spotu reklamowego nie należy do tanich i prostych, jeśli potrzebujemy profesjonalizmu. Zatrudnienie statystów, którzy wykażą się dobrą grą aktorską, wyposażenie studia i zaangażowanie montażystów – to wszystko generuje ogromny koszty, z którymi przyjdzie zmierzyć się firmie. Co dopiero mówić w sytuacji, gdy trzeba będzie wykonać całą prezentację w profesjonalny sposób… Będzie wymagać to wielu dni planu zdjęciowego, a koszty sięgną nawet kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Animacje 3D oferują dużo szybsze tempo produkcji i zaangażowanie zaledwie kilkuosobowego zespołu. Warto wspomnieć o tym, że możliwości są o wiele większe, ponieważ nie trzeba mierzyć się z efektami specjalnymi, kaskaderami i można naginać prawa fizyki, co tylko będzie potęgować pozytywny efekt. Animacje 3D doskonale nadają się do tego, by stworzyć zabawne prezentacje szkoleniowe, dzięki którym pracownicy będą jednocześnie dobrze się bawić, uczyć i przede wszystkim motywować – ten ostatni element jest kluczowy w korporacjach, gdzie dzień pracy to minimum 10-12 godzin.


Przedstaw swoją ofertę – animacje 3D pomocne do rozładowania napięcia

Kluczem w handlu i zdobywaniu nowych klientów, jest przedstawienie różnic rynkowych i korzyści, które płyną ze współpracy danych firm. Wszyscy handlowcy są już zmęczeni klasycznymi formami rozmów handlowych, gdzie panuje napięta atmosfera, więc warto rozluźnić ją takimi elementami jak humorystyczne animacje 3D – dzięki temu dużo szybciej zdobędziesz sympatię kontrahentów, a co za tym idzie, również kontrakty.

Pomysły są w tym wypadku nieograniczone, wszystko zależy jedynie od umiejętności i pomysłów.


 

 

Dodaj komentarz