bialy jaguar suv

Jak sfinansować zakup nowego Jaguara?

Artykuł zaktualizowany 5 marca 2020


Zakup nowego Jaguara to duże przedsięwzięcie, do którego warto dobrze się przygotować. Także finansowo! Jeśli od dawna marzysz o nowym modelu Twojego ulubionego Jaguara, powinieneś wcześniej przemyśleć, jak spełnić to marzenie! Mimo że nie każdego stać, by od razu zakupić tego typu auto, są sposoby, które to umożliwią. W takiej sytuacji warto wziąć pod uwagę kredyt lub leasing. Tego typu formy finansowania są powszechnie dostępne, a jednocześnie w pełni bezpieczne!

Nie trzeba więc obawiać się, że jest to nieekonomiczne rozwiązanie, które mogłoby wygenerować straty. Otóż nie, dzięki nim w łatwy i szybki sposób spełnisz swoje marzenie o posiadaniu pięknego Jaguara! Jeśli jednak nie masz doświadczenia w tego typu zakupach, zawsze możesz skorzystać ze wsparcia wykwalifikowanego doradcy, który podpowie, jaka oferta niesie za sobą najwięcej korzyści!


Kredyt vs leasing – co sprawdzi się lepiej?

Wielu klientów nie wie, czy lepszą opcją jest kredyt, czy leasing. Faktem jest, że oba rozwiązania posiadają zarówno zalety, jak i wady. Nie można jednoznacznie wskazać, która z ofert sprawdzi się lepiej. Pierwszym krokiem jest przeanalizowanie potrzeb oraz możliwości finansowych klienta. Po przeanalizowaniu danych można stwierdzić, że leasing znaczniej częściej wybierany jest przez przedsiębiorców. Taka forma finansowania wydaje się być najkorzystniejsza dla tych osób, które z różnych względów relatywnie często zmieniają samochody. Warto jednak pamiętać, że w czasie trwania umowy leasingowej prawnym właścicielem auta jest leasingodawca.

Leasingobiorca może wykupić samochód po zakończeniu umowy, jednak wcale nie musi tego robić. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrezygnować z pojazdu i zdecydować się na zupełnie nowy model! Kredyt nie gwarantuje tak wysokiej swobody warunków współpracy. Jest on jednak stabilniejszy, a my od razu stajemy się prawnymi właścicielami auta, co stanowi szczególną zaletę dla klientów prywatnych.

Od czego zależy wysokość kosztów?

Koszty kredytu lub leasingu zależą od wielu rozmaitych czynników. Właśnie dlatego każdy przypadek jest zupełnie inny. Na szczęście możliwe jest oszacowanie kosztów jeszcze przed podpisaniem umowy. Jest to korzystne z punktu widzenie klienta, który obawia się wysokich obciążeń finansowych. Najrozsądniej jest skorzystać ze wsparcia doradcy marki Jaguar. Możemy skontaktować się z nim poprzez formularz znajdujący się na oficjalnej stronie producenta. Ważne jest to, aby starannie go wypełnić. Dzięki temu konsultant będzie mógł lepiej przygotować się do rozmowy. Z pewnością przedstawi nam rozwiązania najlepiej dopasowane do naszych indywidualnych wymagań. Dokona on porównania obu form finansowania, a następnie przedstawi orientacyjne koszty. Są one uzależnione od m.in. okresu trwania umowy, waluty, wartości samochodu, wysokości wkładu własnego itd. Korzystając z pomocy profesjonalisty, szybko wybierzesz jak najlepszą dla siebie ofertę!

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy?

Osobom, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy trudno jest podjąć decyzję o wyborze najlepszej formy finansowania zakupu. Trzeba bowiem pamiętać, że jest to zobowiązanie na lata, a błędny wybór może nieść za sobą szereg negatywnych konsekwencji. Właśnie dlatego warto jest zdać się na pomoc specjalisty – doradcy finansowego Jaguar Financial Services! Marka na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich klientów. Nie musimy więc martwić się o swoje interesy. Nie zostaniemy umyślnie wprowadzeni w błąd, tylko po to, aby podpisać umowę kredytową lub leasingową. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoki poziom bezpieczeństwa!

Wyjątkowe warunki zakupu

Osoby planujące zakup nowego Jaguara mogą liczyć na wyjątkowe warunki zakupu. Istnieje możliwość obniżenia wysokości wkładu własnego nawet do 0%. Ponadto nie trzeba obawiać się prowizji. Minimum formalności to kolejna zaleta. Niskie koszty finansowania zadowolą tych, którzy kochają oszczędzać. Decyzję o akceptacji wybranej formy zakupu można otrzymać w błyskawicznym tempie.

Na szczególną uwagę zasługuje abonament Premium Lease:

– Jaguar E-Pace od 1010 zł netto miesięcznie

– Jaguar XE od 1869 zł netto miesięcznie


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *