ciekawe miejsca w nowym sączu

Zagłębie bogaczy w Nowym Sączu

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Przeprowadzka do Nowego Sącza? Chcesz rozwinąć biznes w Nowym Sączu? Nie czekaj dłużej, przeprowadź się do „zagłębia bogaczy”!


Zakątek multimilionerów

Prawdziwe zagłębie milionerów w Polsce istnieje i znajduje się na południu Polski w Nowym Sączu. Czołowe gazety donoszą że w porównaniu do innych miast polskich mieszka tutaj największa ilość multimilionerów w stosunku do ilości mieszkańców. Informacje o ich firmach z łatwością można odnaleźć w Internecie. Ze względu na ten fakt, jak i przepiękne położenie w otoczeniu gór Beskidu Nowy Sącz śmiało można porównywać z znanymi i większymi miastami świata jak Los Angeles czy Florencja.

Już przy wjeździe do Sącza można zobaczyć robiące niesamowite wrażenie rezydencje  położone na widokowych stokach gór a po krótkim pobycie poznać dzielnice , w których podziwiać można wyjątkowe domy w luksusowym stylu. Nowy Sącz jest to miasto w województwie małopolskim, oddalone od Krakowa tylko około 100kmi  liczące ok.83 tyś mieszkańców .

Z Nowym Sączem  sąsiaduje miasto Stary Sącz położony u zbiegu dwóch rzek tatrzańskich –  Popradu i Dunajca. Jest to jedno z najstarszych miast w Polsce, znane z zabytków a szczególnie z założonego przez Św. Kingę klasztoru oraz ołtarza

papieskiego, odwiedzanego przez setki turystów i pielgrzymów.


Ten artykuł Ciebie zainteresuje – Mieszkania z rynku pierwotnego, dlaczego warto?


citymag nowy sącz2


Poznaj wyjątkowy klimat w Nowym Sączu

Oprócz wymienionych walorów Nowy Sącz posiada jeszcze wyjątkowy klimat spokoju i bezpieczeństwa, jest to jedno z niewielu miejsc na świecie gdzie na ulicy, czy też w kawiarniach, ogródkach letnich  i restauracjach możesz spotkać zwykłego człowieka i multimilionera czy miliardera z krajowej listy najbogatszych Polaków. Znane są też liczne przykłady osób z tzw „wielkiego świata” które zdecydowały się na stały pobyt w Sączu lub okolicy.


Zapytani dlaczego osiedlili się w tym mieście, odpowiadają:

Przyjechałem do Nowego Sącza przypadkowo na kilka dni i poczułem się tak dobrze,  że po pierwszych kontaktach z mieszkańcami , zauroczony ich gościnnością postanowiłem poznać możliwości osiedlenia się tutaj na stałe. Zachwyciłem się położeniem miasta wśród gór i tym że wszędzie tutaj są  piękne widoki, w centrum i  w pobliskich górach. Zatrzymała mnie tutaj także kuchnia sądecka, jej specjały np. pierogi i oczywiście słynne lody.


Nie będziemy czarować zaletami miasta i całej Sądecczyzny, można przecież godzinami czytać o tym w internecie ale z                                                                                                                                               pewnością ktoś kto miał okazję bezpośredniego poznania miasta i regionu , będzie myślał o kupieniu tutaj działki, domu lub                                                                                                                                     mieszkania. Nie bez powodu  w Nowym Sączu jest dużo biur nieruchomości.

Lokalne samorządy, pracowici mieszkańcy i piękne otoczenie sprzyjają inwestycjom – dowodem są istniejące i dobrze prosperujące firmy. W pobliżu podziwiać można piękne miejscowości jak Stary Sącz, Rytro, Piwniczna-Zdrój, Krynica Zdrój, Muszyna. Niewątpliwymi walorami zamieszkiwania na Sądecczyźnie jest możliwość korzystania z nowoczesnej bazy sportowo rekreacyjnej rekreacji – uprawiania sportów wodnych na pobliskim Jeziorze Rożnowskim, rowerowych tras górskich, trekkingu na szlakach turystycznych, zjazdowych tras narciarskich i atrakcji turystycznych – zwiedzania obiektów zabytkowych itp.


Jak najłatwiej przenieść się do Nowego Sącza?

Jako licencjonowani pośrednicy od prawie trzydziestu lat pośredniczymy w transakcjach zakupu i sprzedaży nieruchomości o różnym charakterze, najczęściej są domy, działki i mieszkania. Zauważamy, że coraz chętniej w rejon Nowego Sącza sprowadzają się osoby które sprzedały swoje nieruchomości za granicą lub w innych częściach naszego. Pojawiają się także inwestorzy, którzy uważają że warto obecnie lokować tutaj swoje oszczędności ponieważ przewidują nadzwyczajny rozwój miasta w przyszłości i korzystny dla nich wzrost cen nieruchomości.

Proponujemy przejrzeć ofertę dostępnych nieruchomości w naszej firmie Property s.c. Biuro Handlu Nieruchomościami w Nowym Sączu istniejącej od 1990 roku! Jesteśmy dumni z naszych stałych klientów! Już drugie pokolenie odwiedza nasze biuro!  Cieszymy się także z coraz większej ilości nowych klientów! Na pewno znajdziemy coś dla ciebie! Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam na profesjonalne doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości.

Nasza oferta zmienia się i powiększa. Warto zostawić swoje dane kontaktowe i określić potrzeby w zakresie nieruchomości. Chętnie wyszukujemy nieruchomości do sprzedania w lokalizacjach wskazanych przez klienta. Nasze usługi obejmują pośrednictwo w zakupie i sprzedaży takich nieruchomości jak: domy, działki, mieszkania, hale, magazyny i obiekty.  Zajmujemy się także najmem i dzierżawą. Na naszej stronie znaleźć można najnowsze i specjalne oferty, formularz kontaktowy, informacje o firmie oraz dane o firmie .

Jeżeli szukasz lub sprzedajesz nieruchomość w Nowym Sączu lub okolicach, zapraszamy serdecznie do kontaktu bezpośredniego.


 

Dodaj komentarz