jaki stół do bilarda

Dlaczego lubimy spędzać czas w pubie?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Gdy zaczyna się weekendowy wieczór 1/3 populacji poszukuje wolnego stołka przy barze w najbliższym pubie. Dobry pub to jeden z lepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu.


Dlaczego lubimy spędzać czas w pubie?

Wspólne wyjście przyjaciół, pierwszy drink przed kinem, czy kolejna randka, to wymarzony początek wieczoru. Mimo, że pub jest wytworem kultury brytyjskiej dość mocno już zakorzenił się w naszej. Chociaż każdy bywalec brytyjskiego pubu natychmiast dostrzeże różnicę, a z pewnością zobaczą ją kobiety.

Wielka Brytania wyjątkowo traktuje swoich pubowych gości równorzędnie pod kątem płci, w polskich pubach jeszcze się tego nie czuje, niemniej jesteśmy na dobrej drodze.

Cudownym miejscem, mocno różniącym się charakterem od pubu jest coctail bar. Ze swojej natury nie ma już tak przechodniego charakteru, zaprasza w swoje progi na dłużej i wcale nie na piwo. Klasyczny coctail bar oferuje dobre drinki, często bardzo kolorowe i dobrą muzykę chilli.

W coctail barze najbardziej fascynują właśnie coctaile. Dobry barman, który opanował swój fach wyczarowuje najbardziej niemożliwe napoje. Kolorowe, wielowarstwowe, z owocowymi dodatkami same w sobie stanowią nagrodę.


Ten artykuł Ciebie zainteresuje – Jak zrobić pyszną kawę w kawiarce?


Dodatkowe rozrywki w pubie

Bardzo często w pubie można zagrać w bilard. To popularna rozrywka do piwa i nachos. Faktem jest, że rozgrywki mogą być naprawdę emocjonujące i godziny spędzone na grze mijają błyskawicznie. Bilard to jedna z lepszych gier towarzyskich, wprowadzonych na wysoki sportowy poziom. To czysta przyjemność, gra, którą uwielbiają zarówno kobiety jak i mężczyźni.

A kobiety w tym sporcie potrafią naprawdę dobrze grać i stanowią niezłą konkurencję. Bilard nie jest jeszcze tak popularny w polskich pubach jak choćby w USA, ale powoli zbiera swoich miłośników. Jeżeli nie ma już innego pomysłu na dokończenie wieczoru, dobry napój i towarzyski bilard są doskonałą alternatywą.

Innym sposobem na spędzanie wolnego czasu jest pub sportowy. To właściwie taki sam pub jak każdy inny, z tą różnicą, że pozwala na zbiorowe i wspólne oglądanie meczów. Dysponuje zawsze dobrym sprzętem, dużym ekranem, albo kilkoma i naprawdę podczas ważnych meczów wypełniony jest po brzegi. Wspólne oglądanie, wspólne doświadczanie emocji sportowych to doskonały sposób na przyjaźnie i antagonizmy jednocześnie.


 

Dodaj komentarz