czy warto wykupić ubezpieczenie pakietowe

Ubezpieczenia OC i AC w pakiecie – czy wyjdzie taniej?

Artykuł zaktualizowany 29 sierpnia 2019


Nie od dziś wiadomo, że kupowanie produktów lub usług w większej ilości niż jeden, zdecydowanie zmniejsza ich cenę detaliczną. Stąd też liczne promocje na tzw. „wielosztuki” w osiedlowych sklepach czy abonamenty rodzinne na telefonię komórkową czy Internet. Nie inaczej jest w przypadku ubezpieczeń samochodowych.


OC i AC w pakiecie – czy to najtańsza opcja?

Korzystając z ofert pakietowych, dostajemy bardzo bogatą usługę za atrakcyjną cenę. Zdarza się, że konkretne marki swoją ofertę wzbogacają o usługi finansowanie i właśnie ubezpieczeniowe. Pakiety ubezpieczeniowe na OC i AC oferuje między innymi Nissan Finance – https://www.nissanfinance.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenia-pakietowe.

Ubezpieczenia komunikacyjne Nissana udzielane są w ramach współpracy z renomowanymi towarzystwami jak Ego Hestia i PZU. Przejdźmy jednak do sedna tych ofert i jakie zalety niosą one ze sobą.

Przede wszystkim decydując się na szeroką ochronę samochodu, którą daje ubezpieczenie komunikacyjne, klient otrzymuje:

  • Naprawy powypadkowe w Autoryzowanych Serwisach Nissan
  • Serwis likwidacyjny
  • Brak udziału w szkodach AC

Ten artykuł Ciebie zainteresuje – Jak obliczyć koszt ubezpieczenia na życie?


Na co można liczyć przy zakupię OC i AC w pakiecie?

Klienci, którzy skuszą się na Assistance w ramach PZU Auto Pomoc, mogą liczyć na:

  • Samochód zastępczy na okres naprawy
  • Pomoc w przypadku braku paliwa bądź awarii podzespołów (m.in. akumulatora, świateł, zamka do drzwi)
  • Pomoc powypadkowa w podróży

Przede wszystkim ostatnia z usług Assistance robi kolosalną różnicę. Wyobraźmy sobie, że zaplanowaliśmy wyjazd i w trakcie podróży nasze autko ulega awarii. Czy to oznacza koniec wymarzonego urlopu? W żadnym wypadku! Wykupienie pakietu ubezpieczeniowego zapewni nam szybkie wsparcie, które pokryje m.in. koszty dalszej podróży, zakwaterowanie w hotelu oraz naprawę auta wraz z dowiezieniem go do serwisu (nawet do 500 km!).

Ponadto warto wspomnieć, że korzystając z kredytu w Nissan Finance, klient może skorzystać z finansowania składki ubezpieczeniowej. Hasło „W pakiecie taniej!” sprawdza się także w tym przypadku.


Dodaj komentarz