piekarnik samsung dual cook

Smaczne wypieki z piekarnikiem Samsung Dual Cook Flex

Artykuł zaktualizowany 12 sierpnia 2022


Nawet jeśli korzystamy z niego rzadko, piekarnik to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Pozwala na przygotowanie smacznych i zdrowych potraw w krótkim czasie wraz z zachowaniem ich wszystkich walorów smakowych. Dzięki niemu możemy rozwijać swoją kreatywność w kuchni, sięgając po bardziej wyszukane przepisy, jak i bazować na tych popularnych i dobrze przez nas poznanych. Wraz z jego pomocą stworzymy idealne wypieki czy smaczną pieczeń. By jednak tak się stało, piekarnik powinien być zarówno dopasowany do naszych potrzeb, jak i wyposażony w określone funkcje. Sprawdź, jak sprawdzi się u Ciebie piekarnik z podwójnymi drzwiami Samsung Dual Cook Flex.


Piekarnik Samsung Dual Cook Flex – co warto o nim wiedzieć?

Nasze potrzeby jako konsumentów ciągle ulegają zmianie. Coraz bardziej zależy nam na czasie, dlatego chcemy, aby przygotowywanie potraw zajmowało nam jak najmniej dnia. Jednocześnie liczy się dla nas jakość tego, co spożywamy oraz wartości odżywcze. Stąd chcemy, by potrawy były zarówno smaczne, wartościowe, jak i zdrowe, a ich przygotowanie pozwalało uniknąć długich godzin spędzonych w kuchni.

Między innymi do takich osób skierowany jest Samsung Dual Cook Flex, piekarnik z podwójnymi drzwiami. Został wyposażony w nowoczesną technologię Dual Cook, która umożliwia przygotowywanie dwóch zupełnie różnych potraw w tym samym czasie z wykorzystaniem innych temperatur. To zupełnie tak, jakbyś posiadał dwa piekarniki w jednym!

Piekarnik z podwójnymi drzwiami – zalety

Czy warto posiadać piekarnik z podwójnymi drzwiami? Nie ulega wątpliwości, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Dzięki niemu nie musimy czekać z przygotowywaniem kolejnej potrawy, aż zwolni się miejsce w piekarniku lub obawiać się o to, że nasze słodki wypieki przenikną zapachem wytrawnej pieczeni. Wiele osób, chcąc oszczędzić czas, decyduje się umieścić w zwykłym piekarniku dania o różnym stopniu pieczenia. Niestety może zakończyć się to spaleniem lub niedopieczeniem jednej z nich.

Wybierając piekarnik Samsung dwukomorowy, mamy pewność, że zapachy potraw nie przenikają do jednej z komór. Jednocześnie oszczędzamy swój czas.

Piekarnik Samsung dwukomorowy – zastosowanie

Kto powinien zdecydować się na piekarnik z podwójnymi drzwiami od marki Samsung? To urządzenie znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Niezależnie od tego, czy z piekarnika korzystamy każdego dnia, czy tylko co jakiś czas, obecność tak innowacyjnego urządzenia jest w stanie znacznie usprawnić proces przygotowywania potraw. 

Piekarnik Samsung dwukomorowy to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy przygotowujemy niewielkie danie. By to zrobić, możemy skorzystać tylko z jednej komory, dzięki czemu nie musimy nagrzewać całego piekarnika. 

Oprócz tego piekarnik Samsung Dual Cook Flex posiada wbudowany moduł Wi-Fi. Dzięki temu cały proces pieczenia możesz kontrolować z poziomu swojego smartfona, niezależnie od tego, czy przebywasz w kuchni, czy też w salonie. Aplikacja SmartThings umożliwi Ci uruchomienie funkcji nagrzewania lub wyłączenie piekarnika.

Dodaj komentarz