mezczyzna przy laptopie

Vestfrost VP-A1M30W – oczyszczacz powietrza do małego pokoju

Artykuł zaktualizowany 19 listopada 2021


Szukając oczyszczacza powietrza do niewielkiego pomieszczenia, z pewnością zawracamy uwagę na jego gabaryty, jeśli nie posiadamy za dużo miejsca, duże urządzenie odpada. Nowością na rynku urządzeń filtrujących powietrze jest Vestfrost, duński producent, wprowadził na rynek 3 modele oczyszczaczy, które z pewnością stały się niemałą konkurencją dla innych producentów.


Oczyszczacze powietrza Vestfrost- skuteczne i na każdą kieszeń

Tak jak wspomniano we wstępie oczyszczacze powietrza Vestfrost to nowość na w branży, ale choć nie mają dużego doświadczenia w produkcji tego typu urządzeń, trzeba przyznać, że dobrze odrobili lekcję i zrobili to naprawdę dobrze.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost zostały wyposażone w złożony system filtracji poprzez:

  • filtr wstępny
  • wkład węglowy
  • filtr HEPA
  • lampę UV-C LED
  • oraz jonizator

Tak bogate wnętrze oczyszczacza, pozwala cieszyć się świeżym, rześkim i przede wszystkim czystym powietrzem we własnym domu. Wpływa to korzystnie na nasze samopoczucie i jakość snu. Powietrze pozbawione zanieczyszczeń, szczególnie szkodliwych pyłów zawieszonych PM 2.5 oraz PM 10, zmniejsza ryzyko zachorowalności na choroby układu oddechowego. Jeśli w naszym domu mieszkają osoby borykające się z alergią, dzięki oczyszczaczom powietrza wreszcie odetchną pełną piersią, nawet w okresie największego pylenia.

Vestfrost VP-A1M30WH- najlepszy oczyszczacz powietrza do niewielkiej przestrzeni

Jeśli oczyszczacz powietrza ma filtrować je na niewielkiej przestrzeni, dobrze by było, aby również nie zajął zbyt dużo miejsca. Wszystkie trzy oczyszczacze powietrza Vestfrost nie należą do dużych urządzeń, najmniejszym z nich jest model Vestfrost VP-A1M30WH, który doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu do 42 m2. Tak jak już wspomniano, urządzenie nie jest duże, jednak pomimo to niezwykle wydajne, jego wydajność oczyszczania wynosi 340 m3/h. We wnętrzu oczyszczacza Vestfrost VP-A1M30WH zastosowano filtr wstępny, filtr HEPA, lampę UV-C LED, wkład węglowy oraz jonizator plasma ION, Skuteczność wychwytywania cząstek o rozmiarze 0,3 µm wynosi aż 99,95%. Urządzenie posiada trzy tryby pracy: automatyczny, manualny oraz nocny, w którym urządzenie pracuje naprawdę bardzo cicho.

Zarówno najmniejszy model Vestfrost VP-A1M30WH, jak i jego więksi bracia zostały wyposażone w możliwość zdalnego sterowania z poziomu aplikacji mobilnej. Aplikacja mobilna Tuya, którą możemy ściągnąć na telefon to jeszcze większa wygoda dla użytkownika. Co ciekawe to jedna z tych rzeczy, które w sposób pozytywny wyróżnia oczyszczacze powietrza Vestfrost na tle konkurencji. Jeśli zależy nam na ładnym wyglądzie urządzenia, śmiało, można powiedzieć, że Vestfrost VP-A1M30WH jest po prostu bardzo ładnym urządzeniem, które doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Ile kosztują oczyszczacze powietrza Vestfrost?

Oczyszczacze powietrza Vestfrost kupimy w dobrych sklepach, a ich ceny wyglądają następująco:

  • Vestfrost VP-A1M30WH- 1099 zł
  • Vestfrost VP-A1Z40WH- 1499 zł
  • Vestfrost VP-A1S70WH- 2199 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *