system zabezpieczenia domu mPanic

Co to jest i jak działa system mPanic?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Coraz więcej Polaków decyduje się na inwestycje w profesjonalne alarmy domowe. I choć jeszcze kilka lat temu takie systemy opierały się głównie na głośnej syrenie, która odstraszyć mogła co najwyżej amatorów, to współcześnie dostępne alarmy są już naprawdę zaawansowane.

Tym razem opiszemy jeden z takich systemów – opracowany przez warszawską firmę Konsalnet system mPanic, który pozwala na stałe monitorowanie sytuacji w domu czy siedzibie firmy.


System mPanic – co to takiego?

mPanic to aplikacja mobilna, do której dostęp zyskać może każdy klient firmy Konsalnet. To innowacyjne w skali kraju rozwiązanie pozwalające na stałe monitorowanie sytuacji w określonym miejscu. Aplikacja dostępna jest zarówno na telefony z systemem Android, jak i na iOS.


Alarmy domowe w telefonie komórkowym

Bardzo istotne jest to, że system mPanic umożliwia naprawdę kompleksowe zarządzanie elementami ochrony posesji. Co to oznacza? Nawet jeżeli na co dzień mieszkasz w Warszawie, ale aktualnie przebywasz w Nowym Jorku, to i tak przez cały czas zyskujesz dostęp do informacji na temat tego, co aktualnie dzieje się w twoim domu. Aplikacja mPanic w każdej chwili powiadomi cię o ewentualnych zagrożeniach.

Przykładowo, system pozwala na ciągłe monitorowanie stanu uzbrojenia alarmu domowego. Mając zainstalowany mPanic w swoim telefonie doskonale wiesz, ile razy miało miejsce uzbrojenie/rozbrojenie alarmu w twoim domu w ostatnim czasie. Co istotne, mPanic pozwala na obserwację wielu budynków naraz – w zależności od tego, które z twoich posesji są aktualnie ochraniane przez firmę Konsalnet. Nie musisz już zatem martwić się o bezpieczeństwo swojego mienia, aplikacja mPanic zadba o to dla ciebie!


Szybkie reagowanie

To jeszcze nie wszystko! Aplikacja opracowana przez tę warszawską firmę pozwala na maksymalnie szybkie powiadomienie firmy ochroniarskiej o zaistniałym zagrożeniu. Nie musisz nawet nigdzie dzwonić – wystarczy jedynie wcisnąć opcję “Wezwij pomoc” na ekranie aplikacji, a system sam powiadomi centrum dowodzenia agencji ochrony.


 

Dodaj komentarz