wymiana pieniedzy

Promocja na 11 urodziny Walutomatu – jak działa ta platforma?

Artykuł zaktualizowany 23 listopada 2020


Walutomat to jeden z liderów na rynku wymiany walut. W listopadzie obchodzi kolejne urodziny. W związku z tym, Walutomat przygotował świetną niespodziankę!


Walutomat – na czym polega?

Walutomat był pierwszym internetowym kantorem na świecie. Swoją działalność rozpocząć w 2009 roku i w błyskawicznym tempie zyskał na popularności. Z roku na rok korzysta z niego coraz więcej użytkowników. Nic dziwnego. Niezwykle prosty w obsłudze, a do tego dostępny online, pozwala na wymianę walut bezpośrednio od innych klientów. I to bez wychodzenia z domu. System zaprogramowano w taki sposób, aby platforma dopasowała oferty użytkowników, a następnie automatycznie przeprowadziła transakcję np. gdy użytkownik chce wymienić PLN na GBP, a drugi GBP na PLN. Walutomat umożliwia dokonanie transakcji w:

 • EUR,
 • USD,
 • CHF,
 • GBP.

Korzystanie z platformy jest banalne. Jeżeli chcesz wymienić waluty, masz do wyboru:

 • własny kurs,
 • aktualnie najlepszy kurs.

Platforma ta cieszy się pozytywnymi opiniami, a na swoim koncie ma kilka nagród. W 2018 platforma znalazła się na podium w rankingu Forber, a także Złoty Bankier. natomiast eksperci prestiżowej Invest Cuffs 2019, uznali Walutomat za Kantor Internetowy Roku. W 2019 zdobył również prestiżową nagrodę Portfel Post. Wszystkie te tytuły świadczą o pełnym profesjonalizmie.

Walutomat – dla kogo?

Walutomat to platforma wymiany walut, z której można skorzystać:

1. W celach biznesowych

Platfroma dedykowana jest właścicielom firm. Dzięki możliwości wymiany walut w formie przelewów bankowych, nie ma konieczności wizyty w stacjonarnym kantorze z walizką pełną pieniędzy. Serwis oferuje również atrakcyjny system rabatowy. Im więcej pieniędzy się wymienia, tym można więcej zaoszczędzić.

2. W celach turystycznych

Walutomat jest niezwykle atrakcyjny w momencie, gdy planujesz zagraniczny wyjazd. Umożliwia wymianę walut przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia. Możesz dokonać wymiany bez wychodzenia z domu, mając gwarancję bezpieczeństwa. Nie musisz już specjalnie jechać do kantoru. Wszystko zrobisz online.

3. Pracując za granicą

Internetowy kantor idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które pracują za granicą. Pozwala na wymianę waluty o dowolnej porze. Wszystkie transakcje są elektroniczne, a więc nie trzeba trzymać przy sobie dużej ilości gotówki.

Walutomat – wyjątkowa promocja urodzinowa

Walutomat obchodzi w listopadzie kolejne, już 11 urodziny. W związku z tym przygotował dla wszystkich użytkowników niespodziankę. Każda osoba, która zarejestruje się z landingu i wymieni minimum 500 jednostek waluty, otrzyma kartę do Allegro na 30 zł. Warto zarejestrować się na https://www.walutomat.pl/landing/11urodziny/ i spróbować swojego szczęścia.

Oprócz dodatkowych korzyści z konkursów, korzystanie z platformy niesie za sobą o wiele więcej korzyści, do których należą:

 1. Możliwość wymiany walut przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu,
 2. Możliwość wymiany walut bez wychodzenia z domu,
 3. Bardzo korzystne kursy walut,
 4. Ciekawe systemy rabatowe,
 5. Wygodne i szybkie przelewy zarówno krajowe, jak i zagraniczne,
 6. Trójstopniowy system weryfikacji i zabezpieczeń, gwarantujący bezpieczeństwo,
 7. Obsługa wszystkich polskich banków.

Dodaj komentarz