nowy fiat qubo

Nowy Fiat Qubo – funkcjonalny i stylowy

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Czas powitać nowego członka włoskiej rodziny – Fiat Qubo to nowoczesny kombivan stworzony do jazdy po mieście. Przestronny i praktyczny odpowie na potrzeby niejednej rodziny. Jednocześnie stanie się odzwierciedleniem dobrego gustu jego właściciela.


Zaskakujące możliwości

Fiat Qubo to propozycja dla osób ceniących funkcjonalne rozwiązania, a zarazem poszukująych samochodu, który zaskakuje innowacjami. W modelu wykorzystano zupełnie nowe pomysły na zagospodarowanie przestrzeni. Słowem najlepiej określającym Fiata Qubo jest kompaktowość. Przestrzeń imponujących rozmiarów docenią wszyscy, którym na sercu leży wygoda własna i przewożonych pasażerów.

Twórcy zadbali o to, aby samochód spełniał wymogi dużej rodziny, chcącej komfortowo poruszać się po miejskich drogach, nie martwiąc się ograniczeniami. Kierowca otrzymuje imponujących rozmiarów bagażnik o pojemności 330 litrów, możliwość zmiany układu foteli (w 16 różnych konfiguracjach), wygodne przesuwne drzwi po obu stronach, a także system informacyjno-multimedialny łączący w sobie funkcje pokładowe oraz innowacyjną nawigację Tom Tom.


Synonim przestrzeni

Fiat Qubo dostępny jest w trzech wersjach wyposażenia, ale nawet jego najprostsza odsłona może zachwycić. Easy to wybór zaopatrzony w elektrycznie sterowane przednie szyby, automatyczną blokadę drzwi podczas ruchu samochodu, klimatyzację manualną, szyby atermiczne, korek wlewu paliwa zamykany na kluczyk czy Fix&Go, czyli zestaw do naprawy opon ze sprężarką. Podstawowa wersja wyposażona została w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, takie jak m.in. czujnik zapięcia pasów, uchwyty Isofix w tylnych siedzeniach oraz boczne poduszki powietrzne.

Poszukiwacze rozwiązań z pazurem z pewnością zainteresowani będą wersją Trekking o znacznie ciekawszym, bo drapieżniejszym designie i bogatszym wyposażeniu. To nie tylko przyciemniane szyby z boku i tyłu oraz relingi dachowe w kolorze aluminium, ale także wspomagający bezpieczeństwo system Traction+. Jest w czym wybierać!


 

One thought on “Nowy Fiat Qubo – funkcjonalny i stylowy

Dodaj komentarz