orange

Mój Orange – dlaczego warto mieć aplikację Orange?

Artykuł zaktualizowany 22 grudnia 2021


Dzięki aplikacji Mój Orange zarządzasz kontem szybko i wygodnie. Wszystko masz pod ręką w jednym miejscu, między innymi: faktury, płatności, informacje o aktywnych usługach czy zużyciu danych z pakietów. Mój Orange to także miejsce, gdzie odbierzesz rabaty, prezenty i dodatkowe gigabajty. Sprawdź, jak to działa.


Aplikacja Mój Orange – moje konto pod kontrolą

Mój Orange to aplikacja, która umożliwia zarządzanie kontem z telefonu. Dzięki funkcji szybkiego podglądu niektóre informacje zobaczysz nawet bez logowania. 

Mój Orange pozwala Ci między innymi:

  • wyświetlać faktury i je opłacać BLIKIEM, kartą płatniczą lub przelewem;
  • doładować telefon na kartę BLIKIEM lub kartą płatniczą;
  • sprawdzić informacje o wykorzystanych GB, wysłanych wiadomościach oraz szczegółach połączeń;
  • włączyć i wyłączyć dodatkowe usługi;
  • zarządzać kontem, w tym edytować swoje dane czy zmieniać zabezpieczenia i zgody;
  • połączyć się z doradcą, przedłużyć umowę oraz sprawdzić informacje na temat zamówienia, reklamacji lub zgłoszonego problemu technicznego;
  • zrobić zakupy w sklepie internetowym Orange.

Aplikacja pełna niespodzianek

W aplikacji Mój Orange znajdziesz też ciekawe promocje i oferty specjalne. Są to np. dodatkowe GB (m.in. 10 GB w ofercie na kartę za doładowanie konta przez aplikację) czy zniżki na usługi operatora i te przygotowane przez partnerów. To świetny sposób, żeby kupić np. nowy smartfon w świetnej cenie w sklepie internetowym Orange.

W aplikacji odbierzesz też rabat za e-fakturę! Wystarczy, że przynajmniej raz w okresie rozliczeniowym zalogujesz się na swoje konto.

Nie masz jeszcze aplikacji Mój Orange? Pobierz ją ze sklepu Google Play lub App Store.

Wszystkie ważne informacje o aplikacji Mój Orange i zarządzaniu kontem znajdziesz na stronie: https://www.orange.pl/mo/dlaciebie. Są tam również filmy instruktażowe o poszczególnych możliwościach apki i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *