jaki prezent kupić na dzień ojca

Jaki będzie najlepszy prezent na Dzień Ojca?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Dnia 26 czerwca ojcowie celebrują swoje święto. Już teraz warto zastanowić się czym możemy ich obdarować i sprawić, że poczują się wyjątkowo. Wydawałoby się, że jako rodzina powinniśmy doskonale wiedzieć czym obdarować bliskie osoby. Sprawa jest uproszczona jeżeli nasz ojciec ma określone hobby czy pasję.

Mnogość możliwości jest nieograniczona, w tym artykule doradzimy na jakie z nich warto zwrócić uwagę i zaskoczyć ojca oryginalnym podarkiem.


Multitool dla złotej rączki

Każdy mężczyzna powinien mieć multitoola, a jeżeli go nie ma to na pewno bardzo chciałby go mieć! Przydatny, wielofunkcyjny i niemal niezbędny w trakcie wypraw czy wycieczek.

W zależności od zasobności portfela można wybrać multitoola, jedynie z kilkoma przydatnymi narzędziami. Wprost proporcjonalnie do budżetu rośnie ilość dostępnych możliwości rozszerzenia wyposażenia sprzętu i jego jakość.

Gwarantujemy, że każdy mężczyzna będzie zachwycony z takiego prezentu i będziemy mogli go obserwować przez lata w trakcie jego użytkowania, co w samo w sobie jest ogromną przyjemnością, jak prezent okazuje się przydatny.


Skok ze spadochronem? Niezapomniane przeżycie!

Wysokość kilku tysięcy metrów, pędzący samolot i świst wiatru. Czy już czujecie tą adrenalinę? Zafundujcie swojemu ojcu niezapomniane przeżycie, zastrzyk adrenaliny i wspaniałe widoki, które można zobaczyć tylko z lotu ptaka.

Pierwsze skoki odbywają się w towarzystwie instruktora po uprzednim krótkim szkoleniu teoretycznym o podstawach bezpieczeństwa i przekazaniu kilku praktycznych wskazówek. Potem pozostaje tylko skoczyć i cieszyć się unikalnym

Możecie być pewni, że jest to przeżycie, które zostanie w pamięci na zawsze!


Zapas kawy na drogę

Kawa o poranku jest jedną z najprzyjemniejszych jego części, ale dlaczego nie zabrać więcej na drogę? Uprzyjemnijmy naszemu ojcu poranną drogę do pracy i sprezentujmy mu spersonalizowany kubek termiczny, dzięki któremu będzie myślał o nas równie ciepło jaka jest kawa w jego wnętrzu.

Pomysł na prezent jest uniwersalny i bardzo praktyczny, sprawdzi się również w przypadku pozostałych członków rodziny, którzy są amatorami świeżo parzonej kawy lub herbaty.


Twój ojciec królem szos?

Przejażdżka sportowym autem jako forma prezentu? Jak najbardziej! Szeroka gama aut sportowych jest na wyciągnięcie ręki – od sportowych mustangów aż po wyczynowe Lamborghini. Prywatne wynajęcie auta wiąże się jednak ze sporym wydatkiem, choćby sama kilkutysięczna kaucja, nie wspominając o samym koszcie wypożyczenia pojazdu.

Na ratunek przychodzą firmy oferujące przejazdy luksusowymi samochodami w towarzystwie instruktora, zarówno po mieście jak i po torach. Są one szczególnie interesujące ze względu na relatywnie niską cenę – od 200 do 800 zł, w zależności od rodzaju samochodu. Przejażdżka drogimi, ekskluzywnymi modelami może kosztować nawet ponad 1000 zł.

Serdecznie polecamy tym którzy nie mieli wcześniej okazji zasmakować sportowej jazdy, a niezapomniane przeżycia dla każdego mężczyzny są gwarantowane.


Dla amatorów napojów wyskokowych

Ojciec przepada za wieczorną szklaneczką whisky w fotelu? Może hobbystycznie zajmuje się pędzeniem alkoholu? Uczyń trunek jeszcze bardziej wyjątkowym i obdaruj go grawerowaną karafką.

Własny alkohol, we własnej spersonalizowanej karafce? Jesteśmy przekonani, że będzie w niebo wzięty i napędzi go do dalszego rozwijania hobby, choćby po to żeby nie pozostawić karafki opróżnionej i móc pochwalić się trafionym prezentem.


Postrzelony pomysł na prezent!

Czy Twój ojciec odbywał służbę wojskową? Moc wspomnień powróci wraz z wizytą na strzelnicy! Nawet jeżeli nie był w wojsku to na pewno będzie zachwycony takim doświadczeniem.

Zanim dopuszczą nas do meritum, czyli do samego strzelania, musimy przejść szkolenie z doświadczonym instruktorem, który uświadomi nas o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w trakcie posługiwania się bronią palną, technice strzelania, jej funkcjonowaniu i obsłudze.

Następnie pozostaje nam tylko cieszyć się strzelanie z różnych rodzajów broni, który jest tym szerszy im bogatszy wybraliśmy pakiet. Najczęściej wybierane pakiety to te z kilkunastoma strzałami z pistoletu, ale zdecydowanie bardziej atrakcyjna wydaje się możliwość dodatkowego strzelania z karabinu i strzelby. Wszystko zależy od Waszej inwencji!


Inne pomysły na prezenty na Dzień Ojca można zobaczyć na stronie MyGiftDNA.pl

Dodaj komentarz