fiat abarth specyfikacja silnika

Dlaczego warto wybrać Fiata Abarth 595?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Z tym niewielkim samochodem zdobędziesz wszystko – świetne przyspieszenie, doskonałe warunki jazdy, pełen komfort i maksymalną dawkę adrenaliny! Nie wiesz, czego spodziewać się po tej maszynie? Czas wsiąść za kierownicę i ruszyć przed siebie. Nie daj się zwieść pozorom – Abarth 595 tylko czeka, aby pozwolić mu na więcej.


Fiat Abarth został stworzony na miarę Twoich potrzeb

Przyznaj – patrząc na Abartha 595 Pista pomyślałeś zapewne, że ten samochód nie jest w stanie w pełni Cię zadowolić. Jego niewielkie rozmiary i kształty przywodzące na myśl raczej auto miejskie niż sportowe. Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz! Samochód wyszedł spod dłoni twórców, którzy doskonale wiedzą, czym jest sportowa adrenalina, zacięta rywalizacja i smak zwycięstwa. Abarth zasłynął z produkcji silników zdolnych do osiągnięcia większej mocy, a co za tym idzie znacznie lepszych osiągów.

Obecnie tworzy samochody wyjątkowe nie tylko ze względu na znakomite właściwości jezdne, ale także unikatowy design, którego próżno szukać wśród innych sportowych marek. Abarth 595 Pista to model wyjątkowy – łączy w sobie tradycję marki z nowoczesnym pojęciem tego, czym jest styl jazdy, szybkość i dynamiczność.


Ten artykuł Ciebie zainteresuje – Zakres ochrony ubezpieczenia AC


Fabryczny tuning spod igły

Kierowca, który zdecyduje się na zakup Skorpiona, zyskuje nie tylko wyjątkowej urody pojazd. Zaopatruje się przede wszystkim w tętniący życiem mechanizm stworzony do tego, aby pędzić przed siebie. Każdy element auta został przemyślany w taki sposób, aby dawać jak najwięcej przyjemności z jazdy. Właśnie dzięki tej idei został również fabrycznie ulepszony. Otrzymujesz dzięki temu świetnie zaprojektowany układ hamulcowy – doskonałe prowadzenie zapewniają specjalne, przednie i tylne nawiercane tarcze. Stabilność oraz maksymalną pewność podczas pokonywania ostrych zakrętów daje z kolei tylne zawieszenie Koni z technologią FSD.

To wciąż nie wszystko. Zasiadając za kierownicą Abatha 595 możesz poczuć się jak kierowca rajdowy. I to zasługa nie tyle wymuskanego wnętrza dopracowanego w każdym szczególe. System Abarth Telemetry zapewni Ci kontrolę jazdy w każdych warunkach. Dzięki niemu możesz sprawdzać osiągi, a także porównywać swoje wyniki z tymi uzyskanymi na największych torach świata. Przekonasz się, że jazda Skorpionem to nie tylko zwykła przyjemność z jazdy, ale dodatkowo świetna zabawa!


 

Dodaj komentarz