samochody renault

Leasing 103% – Twój biznes na właściwych torach

Artykuł zaktualizowany 5 czerwca 2020


Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość, wymusza zmiany w wielu dziedzinach życia. Nie inaczej jest z branżą motoryzacyjną i wszelkimi formami współfinansowania zakupu nowego pojazdu.


Bez auta ani rusz

Obecnie samochód jest praktycznie niezbędny do efektywnego funkcjonowania we współczesnym świecie. Z pozoru błahe czynności jak szybkie zakupy, odwiezienie dziecka do szkoły, weekendowy wypad za miasto czy biznesowa podróż nie są możliwe bez tego ponad 130-letniego wynalazku, który raz na zawsze zmienił dzieje ludzkości, ułatwiając znacznie dotychczasowe życie.

Jeśli jesteśmy klientem indywidualnym, pierwsze rozwiązanie, które przychodzi na myśl to kredyt. W przypadku, gdy na naszej głowie mamy własny biznes to najczęstszym wyborem jest natomiast leasing. Rozwiązanie tego typu można spotkać w różnych formach. Coraz więcej dealerów proponuje, takie warianty jak np. 103%. Dostępny jest on chociażby w aktualnej ofercie Renault Finansowaniehttps://www.renaultfinansowanie.pl/node/81.

Leasing 103% na samochody dostawcze

Na czym polega leasing 103%? Najprościej rzecz ujmując, tego typu wsparcie finansowe charakteryzuje się niskim kosztem ponoszonym przez klienta, w tym wypadku wynoszącym dokładnie 103%, a także bardzo ciekawymi opcjami, takimi jak np. wykup samochodu po zakończeniu umowy. Decydując się na ofertę od Renault Finansowanie, przedsiębiorca może liczyć na:

  • elastyczny okres leasingowania (nawet do 36 miesięcy),
  • opłatę wstępną, którą można ustalić minimalnie na poziomie 10%,
  • promocyjne ubezpieczenie 3,9% na nowe modele dostawcze z floty Renault (Nowy Master oraz Nowy Trafic).

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę, auto jest Ci niezbędne do wydajnego prowadzenia biznesu, a modele z aktualnej oferty francuskiego koncernu są w obrębie Twoich zainteresowań, to nie mogłeś lepiej trafić. Leasing 103% na samochody dostawcze od Renault Finansowanie jest skierowany właśnie do Ciebie!

Dodaj komentarz