meskie bransoletki

Biżuteria w rodzaju męskim

Artykuł zaktualizowany 3 października 2021


Coraz częściej okazuje się, że biżuteria nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet. Kolekcje przeznaczone dla panów czy te z kategorii unisex cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Chodzi przecież o to, by podkreślać swój styl i kreować wizerunek.


Na przykład bransoletki męskie obecnie to świetny dodatek na co dzień i na specjalne okazje, choć oczywiście sięga się po różne materiały, wzory, kolory oraz motywy. To ciekawe urozmaicenie, które staje się coraz bardziej pełnoprawnym dodatkiem do reszty garderoby, a także tym elementem, który podkreśla indywidualny styl.

Jakie bransoletki męskie wybrać?

W modzie są zarówno skórzane, jak i zrobione z koralików bransoletki męskie. Poza tym oczywiście z trendów nie wychodzą produkty ze stali chirurgicznej czy też metali szlachetnych. Wiele zależy od tego, czy chce się podkreślić elegancki czy casualowy styl.

Poza tym w rockowych outfitach rewelacyjnie prezentować się będzie skóra w połączeniu z metalowymi elementami. Te mogą być uniwersalne, stonowane lub też bardzo wyraziste.

Z pewnością bransoletki męskie będą świetnie przykuwać uwagę do nadgarstków i dłoni. Są wyjątkową propozycją na prezent dla stylowego mężczyzny, a w szeregu różnych propozycji bez problemu można znaleźć tę idealną dla siebie.

W stronę natury

Wielu panów zwraca uwagę na to, jakie dodatki przy garderobie się pojawiają. W ten sposób stawia się kropkę nad „i” zawsze wtedy, gdy się chce zabłysnąć. Dużą popularnością od kilku lat cieszą się bransoletki męskie wykonane z koralików.

Te drewniane będą podkreślać nieco etniczny naturalny styl i mogą być idealne do ubrań z lnu. W nieco bardziej elegancji stylizacjach pojawiają się na nadgarstkach panów bransoletki męskie z kamieniami w różnych odcieniach. Takie dodatki są idealne do casualowych loków. Niektórzy chcą sięgnąć po nieco bardziej surową i wyrafinowaną skórę.

Tu niezmiennie w modzie są szersze paski, plecionki z cięższych rzemieni czy też te stylizowane na dodatki bliższe stylizacjom na przykład motocyklistów. Za każdym razem będą świetnie przykuwać uwagę.

Do czego nosić bransoletki męskie?

Nie każda bransoletka męska będzie się świetnie prezentować w stylizacjach eleganckich czy biznesowych, choć wszystkie pewnie będą doskonałe na co dzień. Takie niestandardowy dodatek może być natomiast doskonałą okazją do tego, by pokazać dystans do trendów lub też nieco rozluźnić oficjalny wygląd, ale w tym wypadku zawsze trzeba dobierać wszystkie elementy bardzo konsekwentnie i z pełną świadomością.

Dodaj komentarz