kolczyki i naszyjnik

Jak łączyć kolczyki z naszyjnikiem?

Artykuł zaktualizowany 24 marca 2021


Łączenie biżuterii nie zawsze jest łatwe. Niektórym osobom przychodzi to instynktownie, a niektóre muszą poświęcić temu więcej uwagi – obie sytuacje są naturalne, gdyż wszystko zależy po prostu od naszego gustu! Niektóre kobiety są znane z tego, że lubią nosić dużo biżuterii naraz i łączyć najróżniejsze kolory, wzory i kształty; natomiast inne będą czuły się lepiej w minimalistycznych, eleganckich zestawach. Jak zatem łączyć ze sobą kolczyki i naszyjnik?


Gotowe zestawy biżuterii

Takie zestawy będą idealnym wybawieniem dla osób, które nie mają wiele czasu i stawiają na gotowe rozwiązania, które jednocześnie są stylowe. U jubilerów można znaleźć komplety biżuterii wieczorowej, ale też takich na co dzień. Wtedy nie będziesz musiała zaprzątać sobie głowy czy kolczyki na pewno pasują do naszyjnika, bo będą wykonane w tej samej jakości z takich samych materiałów!

Postaw na jeden mocny akcent

Jeżeli chcesz spróbować połączyć różnego rodzaju biżuterię na własną rękę, godnym polecenia zabiegiem będzie wybór jednego mocnego akcentu, który przykuje uwagę, i dopełnienie go minimalistycznymi dodatkami. Tutaj możesz sobie pozwolić na kreatywność – w zależności od tego, czy masz ochotę na duży naszyjnik z malachitem, czy kolczyki koła zdobione cyrkoniami, resztę biżuterii dopasujesz właśnie do nich. W przypadku rzucających się w oczy kolczyków, dobrą kompozycją będzie delikatny naszyjnik, najlepiej bez kamieni szlachetnych, w jednolitym kolorze. Jeśli natomiast wolisz odwrotną sytuację, czyli eksperymentowanie z wystawnym wisiorkiem, postaw na niewielkie kolczyki wkręty. Taki dodatek ładnie podkreśli twoją twarz, nie przyćmiewając przy okazji innej biżuterii.

Poproś o pomoc!

Co najważniejsze – nie bój się prosić o pomoc! Gdybyś czuła, że nie wiesz, czego dokładnie szukasz, a gotowe komplety biżuterii także by Ci nie odpowiadały, znajdź jubilera, który oferuje darmowe, eksperckie porady w zakresie doboru odpowiednich kolczyków czy naszyjnika. Jednym z takich jubilerów jest SAVICKI, na którego stronie możesz poprosić konsultantów o indywidualne rekomendacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *