niezbędne akcesoria samochodowe

Jakie są niezbędne akcesoria do samochodu?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Po wielu dniach rozważań i wydaniu dużej sumy pieniędzy, w końcu kupiłeś swój wymarzony samochód.


Po wielu dniach rozważań i wydaniu dużej sumy pieniędzy,  w końcu kupiłeś swój wymarzony samochód. Jednak to nie koniec zadania. Nowy samochód jest niekompletny bez podstawowych akcesoriów. Podczas gdy niektóre gadżety są jedynie modnymi dodatkami do Twojego samochodu, istnieją pewne akcesoria, które są używane w codziennej jeździe, a ich brak może spowodować pewne niedogodności.


Pokrowiec na samochód

Pokrowiec samochodowy jest odporny na światło słoneczne, deszcz, ptasie odchody, kurz, brud i inne zanieczyszczenia. Pomaga dłużej zachować oryginalny połysk lakieru. Upewnij się, że kupisz specjalną osłonę do samochodu, która pokrywa lusterka boczne, antenę i pasuje do długości pojazdu.


Maty podłogowe

Dywaniki utrzymują wnętrze samochodu w czystości i pochłaniają całą wodę, brud i kurz z zewnątrz. Mając wiele opcji do wyboru, możesz kupić maty podłogowe w zależności od potrzeb i budżetu. Gumowe dywaniki podłogowe są najbardziej wytrzymałe, podczas gdy wszystkie wykładziny podłogowe są droższe. Duży wybór mat podłogowych znajdziesz w sklepie internetowym Volkswagena, pod adresem www.vwuzytkowe-sklep.pl.


Ten artykuł Ciebie zainteresuje – Ubezpieczenia pakietowa, czyli więcej za mniej


Uchwyt na telefon komórkowy

Rozmawianie przez telefon podczas jazdy jest wykroczeniem, ponieważ odciąga Twoją uwagę od drogi. Zakup uchwytu na komórkę umożliwi Ci prowadzenie rozmów, bez konieczności odrywania wzroku od drogi. Inteligentne telefony dziś robią znacznie więcej niż tylko połączenia; służą jako mapy, instruktorzy, sale konferencyjne i tak dalej. Możesz mieć uchwyt telefonu, który przykleja się do przedniej szyby i trzyma telefon w polu widzenia. Możesz wykonywać ważne połączenia, ignorować pozostałe i szukać wskazówek bez konieczności zatrzymywania samochodu. Większość uchwytów jest regulowana i zmieści telefon komórkowy o dowolnym rozmiarze.


Ładowarka samochodowa

Z powodu krótkiego czasu pracy baterii smartfonów, wielostykowa ładowarka samochodowa jest koniecznością. Ważne jest, aby wybrać te z wysoką kompatybilnością, które pozwolą Ci ładować sprzęty różnego rodzaju. Jest bardzo przydatny podczas jazdy na długich dystansach, szczególnie, gdy korzystasz z systemu nawigacji w telefonie, a bateria szybko się wyczerpuje.


Odświeżacz powietrza

Dobry odświeżacz powietrza utrzyma Twój samochód w świeżości i ożywi Twój nastrój za każdym razem, gdy zasiądziesz za kierownicą. Na rynku są setki różnych produktów, od tekturowych choinek , które są najtańsze i najmniej skuteczne,  po knoty olejowe i żele, które pachną przez wiele dni.

Kupno samochodu to duża inwestycja, która w znaczący sposób ułatwia życie. Akcesoria samochodowe jeszcze bardziej ułatwiają i umilają podróże. Staraj się kupować akcesoria i dodatki do Twojego samochodu w autoryzowanych sklepach – na przykład w internetowym sklepie Volkswagena pod adresem www.vwuzytkowe-sklep.pl. Znajdziesz tam szeroką gamę produktów w atrakcyjnych, internetowych cenach.


 

Dodaj komentarz