złotówki na dolary

Złotówki na dolary – jak i gdzie wymienić przez Internet?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Internet to coraz potężniejsza broń technologiczna w świecie rynku finansowego.


Ludzie coraz częściej wymieniają złotówki na dolary w Internecie

Przekonały się o tym banki, instytucje pozabankowe oraz właściciele kantorów stacjonarnych. To właśnie ci ostatni zostali poniekąd postawieni pod ścianą, bowiem od roku 2005 liczba kantorów sukcesywnie wzrasta, a ich oferty stają się coraz bardziej atrakcyjne. Większość osób dokonuje wymiany walut przy użyciu sieci głównie za sprawą atrakcyjnych rabatów i promocji, korzystniejszych kursów, a także zaoszczędzenia czasu, a co za tym idzie – pieniędzy.

Niestety, nie wszyscy posiadają wystarczającą wiedzę oraz umiejętności, by dokonać wirtualnej transakcji. W dzisiejszym artykule objaśnimy krok po kroku w jaki sposób wymienić złotówki na dolary – czyli jedną z najpopularniejszych na świecie walut.


Wymiana internetowa krok po kroku

Aby dokonać wymiany złotówek na dolary przez Internet należy bezpłatnie zarejestrować się na wybranym portalu. Jednym z najpopularniejszych obecnie i najbardziej korzystnych jest serwis – https://www.trejdoo.com/. Po zarejestrowaniu i aktywacji konta należy się zalogować do serwisu i założyć wirtualny portfel. Kontu towarzyszą dwa tego rodzaju portfele – złotówkowy oraz walutowy. Sama transakcja jest banalnie prosta i błyskawiczna.

Pierwszym krokiem jest wykonanie przelewu ze wspomnianego konta złotówkowego, drugim zaś jego zwrot z uwzględnieniem określonej wysokości kursu. Warto dodać, iż są one na bieżąco aktualizowane, co możemy zaobserwować w serwisie. Jeśli dokonanie wymiany nie jest pilne, wówczas warto skorzystać z fantastycznej usługi wspomnianego e-kantoru, czyli rezerwacji kursu walut. Jest to rodzaj transakcji polegający na wymianie waluty po określonym – uprzednio ustalonym kursie.

Transakcja dochodzi do skutku nie wcześniej, niż przed upłynięciem 24h roboczych. Jeżeli więc mamy w planach wymianę, warto zająć się tym odpowiednio wcześniej, a nie czekać na ostatnią chwilę. Na koniec warto dodać, iż marka Trejdoo przygotowała dla klientów ogrom możliwości i gratyfikacji wynikających z założenia konta. Na nowych klientów czeka spora liczba promocji oraz rabatów.


Dodaj komentarz