zdrowe bakalie

Czy bakalie to zdrowa przekąska?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Posiłki spożywane przez nas w pracy mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i energię do działania. Jesteśmy tego coraz bardziej świadomi. Jak pokazują najnowsze trendy, wybieramy produkty zdrowe, różnorodne i zamknięte w poręcznych opakowaniach. Przykładem jest seria przekąsek bakaliowych typu „on the go” od Bakalland.


Nowe trendy w odżywianiu

W pracy spędzamy większą część dnia. Zwykle to tam jemy nasze pierwsze i drugie śniadanie, a niekiedy nawet wczesną kolację. Jest to czas, kiedy potrzebujemy energii, a tę zdobywamy dzięki zdrowym przekąskom, które powstały m.in. na bazie bakalii.

Niestety produkty typu fast food, choć przez wielu uwielbiane, nie są w stanie zagwarantować nam tego, co jest ważne dla naszego organizmu. Mają niską wartość odżywczą, ponieważ nie dostarczają błonnika oraz cennych minerałów i witamin. A przy okazji przyczyniają się do wzrostu masy ciała.

Na szczęście konsumenci coraz bardziej świadomie komponują swoje menu. A dostawcy cennych produktów wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. W sklepikach, kioskach i maszynach vendingowych zazwyczaj bez problemu można nabyć zdrowe propozycje. Co ważne, także producenci dbają o różnorodność, poprzez wypuszczanie na rynek nowych serii produktów.


Poznaj „on the go” – chwyć je i działaj!

Nową linią przekąsek, które odpowiadają tym potrzebom, jest seria Chwyć & Jedz marki Bakalland. Składają się na nią propozycje z chrupiących orzechów, prażonych ziaren oraz bakaliowych mieszanek. Zamknięte są w poręcznych opakowaniach i przekąskowej porcji na raz. W portfolio znalazły się: Słonecznik prażony lekko solony, Pestki Dyni prażone lekko solone, Kukurydza prażona z miodem, a także Kukurydza prażona lekko solona.

Dużym powodzeniem cieszą się także chrupiące orzechy: Laskowy blanszowany, Migdał blanszowany, Migdał prażony lekko solony, Włoski Chandler, Nerkowiec prażony lekko solony.

Trzecią grupą produktów są mieszanki bakaliowe, m.in. „Mix studencki”, zamknięte w poręcznym 50-ciogramowym opakowaniu. Takie, które bez problemu można schować do torebki, czy trzymać na burku w pracy.


Platforma ebakalland.pl – wygodnie i bezpiecznie!

Produkty z tej serii, a także wiele innych przekąsek można zamówić poprzez platformę internetową ebakalland.pl. Jest ona szczególnie ceniona przez dostawców tych produktów, między innymi za szybką dostawę (następnego dnia) i możliwość śledzenia zamówienia.

Po wypełnieniu formularza i zalogowaniu się zamawiający może sprawdzić informacje takie jak np.: ceny produktów oraz ich dostępność. Chcesz dostarczać do swoich klientów najwyższej jakości bakalie – sklep internetowy, który spełni Twoje oczekiwania!


 

Dodaj komentarz