Wynajem sportowego samochodu marki Ferrari

Artykuł zaktualizowany 19 marca 2021


Ferrari jest jednym z najsłynniejszych, ekskluzywnych samochodów sportowych. Legendarne auto cieszy się popularnością nie tylko na torach wyścigowych. Coraz więcej osób korzysta z usług wypożyczalni samochodowych, aby choć na chwilę doświadczyć niepowtarzalnej jazdy luksusowym autem. Wynajęcie prestiżowego modelu Ferrari jest idealnym pomysłem na prezent dla miłośników motoryzacji i światowych marek samochodów. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, które chcą doświadczyć niezwykłej mocy wyścigowego auta Ferrari.


Gdzie i jak wynająć samochód Ferrari FF?

Wypożyczenie sportowego samochodu daje możliwość doświadczenia dynamicznej, niepowtarzalnej jazdy i przeżycia niesamowitych emocji. Wiele osób coraz częściej decyduje się na wynajem sportowych aut na okres krótko lub długoterminowy. Aby zdecydować się na wybór luksusowego auta, warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze wypożyczalni samochodów.

Firma powinna być przede wszystkim sprawdzona i doświadczona. Szeroka oferta aut świadczy o jej doświadczeniu oraz postrzeganiu marki jako godnej zaufania. Ważne jest również, aby firma oferowała zarówno wynajęcia krótkoterminowe, jak i długoterminowe. Przy długoterminowym wynajęciu samochodu, istotne są zniżki, które oferują niektóre z firm. Jedną z nich jest wypożyczalnia Ferrari Global Elite Car w Warszawie, która dodatkowo jako jedna z niewielu, posiada w swojej ofercie model Ferrari FF w kolorze Rosso Scuderia. Aby dokonać wynajmu prestiżowego auta, należy zarezerwować auto na stronie internetowej lub wypełnić prosty formularz kontaktowy.

Ferrari FF – legendarna moc silnika

Ferrari FF jest jednym z najlepszych modeli włoskiej marki Ferrari oraz pierwszym, który ma napęd na cztery koła. Ferrari FF z silnikiem V12 o mocy 660 km potrafi rozpędzić się aż do 335 km/h! Już przy 1000 obr/min rozwija swój moment obrotowy na ponad 500Nm. Auto uznawane jest za najszybszy samochód osobowy na świecie. Jest typem sportowego samochodu grand tourer (GT), czyli stworzonego do szybkiej i długodystansowej jazdy. Zastosowano tu karoserię „shooting brake”, która nadaje niezwykłej zgrabności i łączy ekskluzywność z praktycznością.

Pierwszym modelem Ferrari był czerwony o nazwie Rosso Scuderia i do dziś stanowi najczęściej wybierany kolor spośród innych modeli Ferrari. Charakterystyczny kolor Rosso Scuderia wybierany jest przez 45% nabywców Ferrari. Dużą rolę odgrywa również grill, który nawiązuje do stylu Ferrari 612 Scaglietti. Z poprzednich modeli zaczerpnięto też kształt reflektorów z modelu Ferrari 458 Italia, tylnych świateł Ferrari 599 GTB Fiorano.

Ferrari FF – wygoda i elegancja

Najszybsze auto sportowe zaprojektowane jest w taki sposób, by łączyć ze sobą niezwykle ekskluzywny wygląd oraz praktyczność. Za pomocą najnowszej technologii systemów, auto zapewnia bezpieczeństwo, niezależnie od warunków pogodowych, rodzaju nawierzchni, prędkości i innych czynników. Gwarantuje to przede wszystkim układ 4RM, czyli napęd na cztery koła. Działa za pomocą wrzuceniu odpowiedniego trybu na pokrętle manettino, które jest projektem sportowej marki Ferrari. Auto posiada także kontrolę trakcji, karbonowo-ceramiczne tarcze hamulcowe, dwusprzęgłową skrzynie 7-biegową, czujniki parkowania, system multimedialny, pamięć ustawień. Jego wyposażenie oraz zastosowane techniki gwarantują niepowtarzalną i niezapomnianą podróż.

Podsumowanie

Aby wypróbować wszystkich możliwości oraz innowacyjnych technik najszybszego na świecie auta, nie musisz go kupować. Wystarczy, że wynajmiesz auto choćby na dzień i pozwolisz sobie na niepowtarzalną moc wrażeń.

Źródło zdjęć: freepik.com

Dodaj komentarz