planowanie strategii firmy

Przygotuj firmę na rok 2020

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Przedsiębiorcy już teraz powinni pomyśleć o rozwiązaniach, które przydadzą im się w firmie w roku 2020. Na pewno warto wziąć pod uwagę kwestie wystawiania dokumentów. Pomocny z pewnością będzie jakiś prosty i sprawdzony program do fakturowania. Przetestowaliśmy dla was wielofunkcyjne narzędzie do pracy w firmie, czyli program Faktura Small Business Handel.


Program do faktur, który sprawdzi się w firmie

Fakturowanie 2020 warto rozpocząć z programem Faktura Small Business Handel. Oprogramowanie to należy do firmy MEGA-TECH i łączy w sobie funkcje pozwalające wystawiać faktury oraz zarządzać magazynem. Jakie dokumenty wystawi w nim przedsiębiorca? W programie szybko przygotuje się faktury VAT, bez VAT, faktury proforma, korekty, uproszczone, końcowe, zaliczkowe, WDT, eksportowe, wewnętrzne, paragony fiskalne i wiele więcej.

Dodatkowo z uwagi na posiadany moduł magazynowy możliwe jest przygotowanie dokumentów magazynowych takich jak RW, PW, PZ, WZ i MM. Przedsiębiorca szybko skontroluje stany magazynowe, przeprowadzi inwentaryzację i wprowadzi faktury zakupowe. Bez problemu można stworzyć cenniki, oferty i zamówienia. Program można również skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper.


Dostosowanie do zmian prawnych

Już niedługo szykują się kolejne zmiany w split payment. Każdy przedsiębiorca powinien być na to przygotowany. Na nowy rok 2020 także zapowiedziano liczne nowelizacje w przepisach. Jak być na bieżąco ze wszystkimi regulacjami? Istotny staje się program do wystawiania faktur, który jest stale aktualizowany i dostosowany do wprowadzonych zmian w przepisach. Takim programem na pewno jest Faktura Small Business Handel. Program pozwala przygotować pliki JPK takie jak: JPK_VAT, JPK_FA, JPK_MAG.

Producent zapowiada także zmiany z uwagi na split payment: https://www.mega-tech.com.pl/obowiazkowy-split-payment/ . Przedsiębiorca, który chce fakturować i być zgodnym z regulacjami z pewnością powinien za darmo przetestować wszystkie funkcjonalności, które są oferowane w programie od MEGA-TECH.

Zastanawiając się nad rozwiązaniami dla firmy na nadchodzący rok 2020 właściciel prowadzonego biznesu powinien pomyśleć o programie Faktura Small Business Handel. Prosty, przejrzysty program do fakturowania to podstawa w działalności przedsiębiorstwa. 


 

2 thoughts on “Przygotuj firmę na rok 2020

  1. Każdy nowy rok to nowe zmiany i przepisy. Prowadząc firmę, trzeba być ciągle na bieżąco. W księgowości również ciągle coś się zmienia, jednak te sprawy oddaję w ręce swojej księgowej.

  2. Rozpoczynając rok warto zaopatrzyć się w nowy program do faktur vat. Faktur w firmie jest mnóstwo, dlatego fakturowanie powinno być sprawne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *