mężczyzna z brodą w czapce na czerwonym tle

Nowości od firmy Cyrulicy – tylko dla mężczyzn!

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Nowe kosmetyki służące do pielęgnacji brody pozwalają w jeszcze lepszy sposób zadbać o jej kondycję. Broda będzie lśniąca, a skóra pod nią odpowiednio nawilżona. Nowe kosmetyki są skierowane do najbardziej wymagających facetów, którzy oczekują od nich najlepszego działania. Mężczyzn, dla których jakość używanych kosmetyków ma bardzo duże znaczenie i którzy cenią sobie możliwość użytkowania najlepszej jakości produktów.

Wybranie najlepszych ofert od najbardziej renomowanych firm sprawdzi się w swoim zadaniu rewelacyjnie i będzie korzystne. Broda i skóra pozostaną bowiem odpowiednio nawilżone, a odczuwany dyskomfort związany z suchą skórą odejdzie w niepamięć. 

Sprawdźcie całą ofertę Cyrulików dla brodaczy!

Klik w logo!

https://cyrulicy.pl/citymag


Olejek Rogue

To nowy produkt od firmy Cyrulicy, która specjalizuje się w dystrybucji produktów służących do pielęgnacji brody. Olejek wykazuje dobre właściwości pielęgnacyjne. Dzięki niemu broda pozostaje lśniąca, a skóra odpowiednio nawilżona. Dodatkowo zawarte w olejku nuty zapachowe powodują, że broda przez cały dzień fantastycznie pachnie. W olejku zawarte zostały nuty tropikalne oraz morskie. Dzięki temu zapach jest wyjątkowy męski, a zarazem świeży i idealny na lato.

Naprawdę warto zatem decydować się na najlepsze olejki do pielęgnacji swojej brody. W niewielkiej butelce zawarty jest wydajny olejek, który wystarczy na bardzo długi czas komfortowej pielęgnacji. Każdy mężczyzna w olejku Rogue znajdzie coś dla siebie i będzie szczęśliwy z możliwości komfortowego korzystania z produktu. 

olejek-do-brody-rogue-o-zapachu-miety-hawajskiej-i-tropikalnej-bryzy-2


Olejek Burboneska

Kolejny nowy produkt w ofercie firmy Cyrulicy to olejek Burboneska. To kolejny produkt skierowany do wymagających brodaczy. Olejek zawiera składniki, które czynią brodę mocniejszą i gęstszą, a zarazem sprawia, że włosy stają się lśniące i łatwiejsze w pielęgnacji. Dodatkowo na korzyści z użytkowania produktu wpływa jego znakomity zapach.

Połączenie aromatu whisky i gorzkiej kawy z innymi nutami pozwoliło uzyskać bardzo męski zapach podkreślający siłę mężczyzny i jego pozycję. Same olejki głęboko wnikają w brodę przez co zapach utrzymuje się przez cały dzień. Olejek to idealny wybór dla mężczyzn chcących o siebie zadbać. 

 


Mydło do ciała Mint&Chocolate

Wysokiej jakości mydło do ciała Mint&Chocolate to wysokiej jakości produkt z oferty Cyrulicy. Mydło jest stworzone z naturalnych składników, które w połączeniu pozwalają na dokładne usunięcie zabrudzeń ze skóry oraz nawilżenie jej na bardzo długi czas. Skóra dzięki temu pozostanie w świetnej kondycji i będzie odpowiednio odżywiona. Mydło charakteryzuje się także pięknym zapachem, który dodatkowo uprzyjemnia korzystanie z niego i sprawia, że produkt ten jest jak najbardziej wart zainteresowania. 

mydlo-do-ciala-mint-chocolate-packshot-2


Bogata oferta produktów pielęgnacyjnych

Firma Cyrulicy oferuje najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne, których stosowanie pozwala na uzyskanie świetnych rezultatów. Zarówno ciało jak i broda pozostaną odżywione i będą prezentowały się znakomicie. Osoby zainteresowane korzystaniem z najlepszych produktów powinny zatem jak najbardziej zapoznać się z ofertą sklepu. Można w niej znaleźć szeroki wybór doskonałych produktów do pielęgnacji ciała oraz brody. Każdy mężczyzna w ofercie sklepu znajdzie coś dla siebie.

Sprawdźcie całą ofertę Cyrulików dla brodaczy!

Klik w logo!

https://cyrulicy.pl/citymag


 

Dodaj komentarz