iphone

Naprawa iPhone – ile może kosztować w zależności od uszkodzenia?

Artykuł zaktualizowany 8 listopada 2022

Telefony marki Apple cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Zarówno najnowsze, jak i nieco starsze modele mają szerokie grono fanów, którzy doceniają ich bezawaryjność czy wysoką jakość. Niestety, nawet najlepszy telefon może ulec uszkodzeniu. Wystarczy chwila nieuwagi by okazało się, że naszym modelu trzeba wymienić np. rozbity wyświetlacz. Z racji tego, że iPhone wciąż zaliczają się do grona dość drogich telefonów większość osób w takiej sytuacji decyduje się na naprawę swojego smartfona. Przyjrzyjmy się więc ile może ona kosztować.

Naprawa iPhone – kiedy może okazać się konieczna?

Istnieje wiele sytuacji, w których naprawa iPhone może okazać się niezbędna. Pierwszą z nich jest oczywiście wspomniane przez nas zbicie wyświetlacza. Nawet stosunkowo niewielkie rysy z czasem mogą bowiem wpływać na płynność działania telefonu oraz czułość ekranu. Nie jest to jednak jedyna usterka, z jaką możemy się spotkać. Użytkownicy iPhonów często stają bowiem również przed koniecznością wymiany baterii na nową, z czasem bateria może bowiem magazynować coraz mniej energii co wiąże się z koniecznością częstszego ładowania. Wśród innych usterek, które mogą się pojawić wymienić należy również uszkodzenie tylnej obudowy oraz gniazda ładowarki.

Koszt wymiany wyświetlacza w różnych modelach iPhone

Przejdźmy teraz do najważniejszych kwestii a więc ceny naprawy poszczególnych modeli iPhone. Zacznijmy od wymiany wyświetlacza, ponieważ wciąż jest to usterka, która pojawia się najczęściej. Ceny wymiany kompletnego wyświetlacza w przypadku iPhone’a 11 to 899 złotych. Jeśli zdecydujemy się na zamiennik zapłacimy mniej, bo 399 złotych. Wyświetlacze dla nieco starszych modeli są tańsze. Przykładem może być iPhone 6, za którego wymianę zapłacimy 249 złotych.

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone? Różne modele

Kolejną często wykonywaną naprawą jest wymiana baterii. Na jaki wydatek musimy przygotować się w tym przypadku? Cena również uwarunkowana jest tym, jaki model iPhone’a posiadamy. Przykładowo, za wymianę baterii w iPhone 11 zapłacimy 249 złotych zaś w przypadku iPhone X 179 złotych. Jeśli posiadamy starszy model telefonu, np. iPhone 6 za baterię stanowiącą zamiennik oryginału zapłacimy 119 złotych

Podsumowując, ceny naprawy iPhone są zróżnicowane i zależą nie tylko od rodzaju usterki ale również modelu telefonu. Decydując się na naprawę warto jednak pamiętać o tym, by wybierać profesjonalne serwisy świadczące usługi na wysokim poziomie. Jednym z miejsc, w których naprawisz wszystkie starsze modele iPhone jest https://prestigegsm.pl/serwis-iphone-ceny-napraw-iphone/. To serwis, który posiada nie tylko odpowiednie narzędzia, ale również wykwalifikowaną kadrę. Dzięki temu wszystkie naprawy wykonuje szybko, niedrogo i skutecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *