orange flex

Z jakich pakietów możesz skorzystać w usłudze Orange Flex?

Artykuł zaktualizowany 19 stycznia 2022


Prosto, łatwo i szybko – w Orange Flex to Ty o wszystkim decydujesz, niezależnie, czy chcesz nowy numer, czy zmieniasz dotychczasowego operatora sieci komórkowej! Flex daje nieograniczone możliwości, bez konieczności podpisywania umów czy nudnych formalności. Dowiedz się, co to jest Orange Flex i postaw na swobodę!


Pakiety Orange Flex – co to jest?

To proste! Orange Flex to sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji. Wybierz swój elastyczny Plan komórkowy łączący wszystko to, czego potrzebujesz! W aplikacji mobilnej Flexa szybko wybierzesz taką ofertę, która w sprosta Twoim oczekiwaniom. Co więcej – w Orange Flex nie wiążą Cię żadne długoterminowe umowy czy sztywne zasady. Potrzebujesz więcej gigabajtów? Zmieniaj Plany, aktywuj usługi dodatkowe i decyduj o wszystkim, kiedy tylko chcesz, gdziekolwiek jesteś!

W Orange Flex masz do wyboru cztery Plany komórkowe, które możesz zwiększać lub zmniejszać w zależności od Twoich potrzeb. Wszystkie rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE są nielimitowane, dzięki czemu pozostaniesz w stałym kontakcie ze znajomymi i bliskimi. Poszczególne oferty różnią się ilością dostępnych gigabajtów – we Flexie znajdziesz Plany z 15, 30, 50 i 100 GB!

Chcesz zacząć korzystać z zasięgu 5G? W Orange Flex wszystko jest możliwe – w ramach oferty 100 GB za 80 złotych/msc skorzystasz z #hello5G, czyli usługi zapewniającej dostęp do najnowszej generacji sieci komórkowej. Przesyłaj pliki, streamuj rozgrywki i oglądaj ulubione filmy bez zakłóceń oraz ekranów ładowania dzięki 5G!

Chcesz dowiedzieć się więcej o Planach komórkowych w Orange Flex? Sprawdź: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie

Oferta Orange Flex – nie tylko Plany i pakiety danych

Dołącz do #GeneracjiFlex i zacznij korzystać z Planów komórkowych, które możesz zmienić w każdym momencie! Orange Flex to gwarancja nieograniczonej swobody, bez zbędnej papierologii, rachunków czy uciążliwych okresów wypowiedzenia. Przyłączając się do Flexa, możesz zyskać jeszcze więcej:

  • Nielimitowany transfer danych? Wypróbuj Passy!

Passy w Orange Flex to nielimitowany transfer danych, który umożliwi Ci korzystanie z ulubionych aplikacji bez limitu. W ramach każdego z czterech Planów masz bezpłatny dostęp do Social Pass – przeglądanie m.in. Facebooka czy Instagrama nie będzie pochłaniało cennych GB! Jeżeli jesteś fanem filmów, wypróbuj Video Pass, z którym zyskasz nieograniczony dostęp do YouTube czy Netflixa. A może stale odwiedzasz Discorda? Wybierz Game Pass!

  • Miesiąc za złotówkę? Czemu nie!

Chcesz zmienić numer telefonu albo przenieść aktualny od dotychczasowego operatora sieci komórkowej? Nie ma problemu! Decydując się na Flexa, otrzymasz pierwszy miesiąc za złotówkę – wystarczy, że przy wyborze metody płatności użyjesz specjalnego kodu FLEX!

  • „Polecaj i zarabiaj” z Orange Flex

Dzięki Orange Flex możesz zarobić. W jaki sposób? To proste – wystarczy, że wyślesz kod polecający znajomemu, a po miesiącu przekażemy Tobie i zaproszonej osobie łącznie 100 złotych. Uzyskane środki możesz przeznaczyć na przykład na opłacenie Planu komórkowego lub aktywację usług dodatkowych. Mało? Dzięki promocji „Polecaj i zarabiaj” możesz zyskać nawet 1000 GB internetu!

  • Dodatkowa karta SIM za 0 złotych

Potrzebujesz drugiej karty SIM, dzięki której skorzystasz z Planu komórkowego na drugim urządzeniu? W Orange Flex dostaniesz ją za 0 złotych! Smartwatch, tablet czy kolejny smartfon – zadecyduj, gdzie jej użyjesz! Wystarczy, że zamówisz ją przez aplikację i odbierzesz, tak jak chcesz, na przykład w dowolnym salonie Orange lub za pośrednictwem kuriera.

  • Dziel się gigabajtami ze znajomymi

W Orange Flex możesz wymieniać się gigabajtami, z kimkolwiek zechcesz. Potrzebujesz ekstra GB? Poproś o nie znajomego lub członka rodziny! A może to Ciebie poproszono o wsparcie kilkoma gigabajtami? Zadecyduj sam, ile chcesz ich wysłać – 5,10, a może 30 GB? W Orange Flex to ty dyktujesz warunki i nas to nie dziwi!

Dodaj komentarz