mezczyzna przed komputerem

Meczyki – nowa odsłona portalu

Artykuł zaktualizowany 23 października 2020


Meczyki.pl to jeden z pięciu największych polskich serwisów sportowych w Polsce, na którym zawsze można znaleźć najnowsze informacje dot. piłki nożnej oraz innych popularnych dyscyplin. Jeszcze kilka lat temu internauci kojarzyli serwis głównie z udostępnianiem linków do internetowych streamów z meczów na żywo, ale przez ten czas oblicze strony zupełnie się zmieniło. Meczyki.pl stał się portalem sportowym działającym w pełni legalnie, stworzył własną społeczność i wciąż dynamicznie się rozwija.


Statystyki na Meczyki.pl

Wyniki danych Google Analytics na stronie Meczyki z sierpnia 2020 roku portal pobił swój rekord pod względem unikalnych użytkowników, których w tym czasie pojawiło się aż 3,33 miliona. Serwis osiągnął swój najlepszy wynik także jeśli chodzi o liczbę wszystkich wyświetleń, a było ich 39,9 miliona. Te statystyki kwalifikują Meczyki.pl do topowej piątki serwisów sportowych w Polsce.

Meczyki.pl jest jednym ze sportowych serwisów, na którym można założyć swoje konto i z tej możliwości skorzystało już ponad 252 tysiące osób. W sierpniu 2020 roku użytkownicy portalu pod wszystkimi treściami zamieścili ponad 41,4 tysiąca komentarzy. Oprócz samego czytania artykułów, społeczność angażuje się więc w życie strony i wypowiada się na bieżące tematy.

Społeczność na stronie Meczyki.pl nie jest również aż tak młoda, jak mogłoby się wydawać, bazując na stereotypach. Największą jej część, bo aż 45%, stanowią osoby pomiędzy 25. a 34. rokiem życia. Młodsi odbiorcy stanowią natomiast zaledwie 15% całości. 20% yo czytelnicy pomiędzy 35. a 44. rokiem życia – tyle samo stanowią internauci starsi niż 44 lata.

Artykuły informacyjne i publicystyczne na Meczyki.pl

Na stronie Meczyki.pl codziennie pojawia się ok. 70 artykułów, które mają charakter informacyjny, czyli newsów. Dotyczą one bieżących wydarzeń ze świata sportu. Są to treści zarówno autorskie, jak i cytowane z polskich oraz zagranicznych źródeł. Pojawiają się tu również treści publicystyczne, czyli pisane z perspektywy samego autora, jak również wywiady.

Typerzy, którzy odwiedzają stronę, mogą znaleźć na niej porady bukmacherskie oraz artykuły wyjaśniające działanie ofert promocyjnych wszystkich firm działających legalnie na polskim rynku zakładów sportowych. Aby dotrzeć do tych informacji, wystarczy kliknąć w sekcję bukmacherzy na stronie głównej i wybrać interesujący nas temat.

Meczyki.pl oferuje również dostęp do najszybszego livescore’a czyli listy wyników na żywo z meczów piłki nożnej oraz innych dyscyplin.

Coś dla siebie znajdą również fani memów, ciekawostek i sportowego humoru. Na stronie istnieje również Sportbuzz, czyli kącik, w którym zamieszczane są treści o właśnie takim charakterze. Sami użytkownicy portalu wstawiają je do poczekalni, a jeśli materiał uzyska odpowiednio wysoką ocenę, to poprzez decyzję administratora zostanie umieszczony na stronie głównej.

Dodaj komentarz