kubek termiczny

Recenzja Mighty Mug – czym jest, jak działa?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Rozlana kawa w biurze? Wino na ścianie? Nigdy więcej, poznaj nowoczesną technologię Smart Grip. Zastosowano ją w produktach Mighty Mug i sprawi to, że nie będziesz musiał się więcej martwić nieprzewidzianymi wypadkami.


Czym jest i jak działa Mighty Mug?

Do testów otrzymałem kubek Mighty Mug Go SS w cudownym, czerwonym kolorze. Pierwsze co zwróciło moją uwagę to doskonała jakość materiałów i staranność wykonania kubka. Mimo to, że wartości użytkowe nie zawsze idą z doskonałym wyglądem, to ten termos jest wyjątkiem od reguły. Lśniący, czerwony lakier na stali nierdzewnej robi wrażenie i zachęca do użytkowania go na co dzień.

Might mug ss

Po podziwianiu kubka przyszła pora na testowanie najważniejszej funkcjonalności kubka, czyli technologii Smart Grip. Technologia tam ma zapobiegać przypadkowemu przewróceniu kubka, przy jednoczesnym nie utrudnianiu zwykłego jego użytkowania. Postanowiłem zaufać producentom, wpierw dokładnie umyłem i następnie wypełniłem kubek gorącą kawą i postawiłem go na biurku. Próbowałem przewrócić go wszelkimi możliwymi sposobami. Jednak moje wysiłki spełzły na niczym, kubek ani drgnął.  Kubek można przewrócić jedynie mocnym uderzeniem, które absolutnie nie może zdarzyć się przypadkiem.

Po testach mogę stwierdzić, że technologia działa doskonale. Zapobiega przypadkowemu przewróceniu kubka, ale jednocześnie pozwala na bardzo łatwe jego podniesienie. Brawo Mighty Mug!

Firma Mighty Mug stworzyła wiele innych produktów wzbogaconych o technologię Smart Grip. Między innymi kieliszki do wina czy szklanki do whiskey. Te produkty i wiele innych zobaczyć na ich firmowej stronie MightMug.pl.

technologia smartgrip
Technologia Smartgrip

Zastosowanie i użytkowanie

Kubek termiczny jest doskonałym towarzyszem, w pracy czy podróży. Nie ma obaw, że rozlejesz kawę na ważne dokumenty czy na klawiaturę komputerową. Kubek bardzo długo trzyma temperaturę i jest wyjątkowo szczelny, co jest szczególnie istotne w trakcie podróży samochodem.

kubek mightymug


Jak użytkować kubek Mighty Mug?

  • Po pierwsze należy go dokładnie umyć. Zarówno od zewnątrz jak i od środka. W tym procesie pomijamy podstawkę Smartgrip.
  • Jeżeli wewnątrz kubka są gorące napoje to nie należy nim wstrząsać.
  • Do mycia nie należy używać silnych środków czyszczących, takich jak chlor czy wybielacz.
  • Nie należy go podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Jeżeli cenisz sobie funkcjonalność, wysoką jakość i … czyste ubrania, to zdecydowanie polecamy produkty Mighty Mug. Zadowolenie z użytkowania jest gwarantowane!


 

Dodaj komentarz