trzy osoby robią przysiady na siłowni

Maty na siłownie – Wyprzedaż w POWER Rubber

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Mata na podłogę do siłowni lub klubu fitness to obowiązkowy element. Chroni podłogę przed zniszczeniami, jakich można dokonać używając sprzętu z obciążeniem. Jeśli szukasz odpowiedniej maty na siłownię lub na użytek domowy,  to poznaj ofertę POWER RUBBER, gdzie obecnie trwa wyprzedaż! Dobierz matę w zależności od swoich potrzeb.


Maty od POWER RUBBER – dlaczego warto ich używać?

Mata ma wszechstronne zastosowanie. Przede wszystkim tłumi hałas, który wytwarza sprzęt, gdy się z niego korzysta. Ponadto chroni podłogę przed jej zniszczeniem lub zarysowaniem przez sprzęt. Do tego zwiększa stabilność podczas wykonywania ćwiczeń i niweluje wszelkie nierówności podłogi.

W ofercie POWER RUBBER znajdziesz wysokiej jakości maty, które odznaczają się bardzo dobrymi parametrami tłumienia dźwięku, redukują drgania oraz gwarantują bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń.

Szeroki asortyment sklepu pozwoli dopasować matę do miejsca ćwiczeń: siłowni, klubu fitness czy siłowni domowej. POWER RUBBER oferuje:

  • maty do martwego ciągu,
  • maty fitness puzzle,
  • maty gumowe w rolce,
  • podłogę crossfit.

Jaką matę do siłowni wybrać?

Podstawowym elementem wyposażenia siłowni są maty, które zabezpieczają podłogę przed spadającymi ciężarami, a tym samym zarysowaniem czy zniszczeniem jej. W ofercie POWER RUBBER znajdziecie maty, które cechują się niezwykłą wytrzymałością i są przeznaczone do danego rodzaju ćwiczeń.

Jeżeli w klubie prowadzone są zajęcia z mniejszymi ciężarami lub nie ma ich na stanie, to warto sprawdzi się mata gumowe puzzle.

W przypadku siłowni, gdzie jest dużo ciężarów, warto postawić na matę DZIK, która przeznaczona jest do najcięższych ćwiczeń. Do tzw. strefy wolnych ciężarów, należy zainwestować w grube maty do siłowni o wysokości od 15 mm.

Przy sprzęcie fitness warto stosować się do porad specjalistów z firmy POWER RUBBER.


Jaka mata sprawdzi się w domowej siłowni?

Wybór maty do siłowni domowej musisz rozpocząć od jej rozplanowania. Zastanów się jaki kupisz sprzęt oraz jak duże będzie pomieszczenie, w którym urządzisz własną siłownię. Najlepiej sprawdzi się mata gumowe puzzle np. DZIK.

Możesz ją ustawić na całej powierzchni, ewentualnie tylko pod końce sztangi, jeżeli takowe będziesz mieć. Tego typu maty znajdą zastosowanie również, jeżeli będziesz wykonywać ćwiczenia z ciężarem własnego ciała.  Dla osób uprawiających crossfit, sklep POWER RUBBER przygotował specjalną ofertę – podłogę crossfit, która zabezpiecza m.in. przed zniszczeniem podczas rzucenia sztangą w trakcie wykonywania treningu.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *