komfortowa wanna do mieszkania

Jak wybrać wannę do łazienki?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Niegdyś wanna to był luksus na który mogli pozwolić sobie tylko nieliczni. Obecnie obszerna, komfortowa wanna to sposób na niesamowity, wieczorny relaks w pieszczocie pian, dla każdego kto wygospodaruje odrobinę miejsca w trakcie planowania zabudowy łazienki. W tym artykule dowiecie się jakie są możliwości dobrania modelu wanny, odpowiedniej dla Waszej łazienki.


Wanna prostokątna – czy warto do łazienki?

Zdecydowanie najpopularniejszym zakupem są wanny prostokątne, które doskonale wkomponują się w wystrój każdej łazienki. Przemawia za tym fakt, iż ze względu na swój kształt, łatwo dopasować ją do każdej zabudowy, skutecznie wykorzystując dostępny metraż. To zadziwiające, ale możliwości dostosowania wanny do naszych potrzeb są praktycznie nieograniczone.

Lubicie kąpać się we dwoje? Doskonałym rozwiązaniem na to jest umieszczenie odpływu na środku wanny. Relaks? Warto zastanowić się nad specjalnie dostosowanymi do kształtów pleców, wyprofilowanymi rantami.


Luksus w łazience – wanna wolnostojąca

Jesteście miłośnikami oryginalnego, nietuzinkowego stylu? Nie lubicie kompromisów i chcecie aranżować łazienkę zgodnie ze swoimi upodobaniami? Specjalnie dla Was powstała wanna wolnostojąca, które zapewnią komfort dowolnej aranżacji z zachowaniem nienagannej stylistyki  każdej wariacji.

Ogromną zaletą takiego „mebla” jest możliwość zaaranżowania z jego pomocą wnętrza, zarówno minimalistycznego jak i luksusowego z ogromnym przepychem.


Wanna symetryczna

Doskonały wybór dla osób, które cenią wartość użytkową i jednoczesną oszczędność miejsca. Wanny firmy Besco wyposażone są w wyprofilowane siedziska, zapewniające maksymalny komfort kąpieli. Budowa wanny umożliwia korzystanie z niej osobom niepełnosprawnym i idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi.

Dodatkowo, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkowania, wannę można pokryć specjalną powłoką antypoślizgową Besco BeSafe. Jest to szczególnie ważne, kiedy korzystają z niej dzieci i osoby starsze.


 

Dodaj komentarz