kucharz w kuchni

Kiedy dobrą inwestycją będzie lodówka Side by Side?

Artykuł zaktualizowany 12 sierpnia 2022


Popularna w ostatnim czasie lodówka Side by Side to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w dużych domach czy restauracjach, ale także w biurach. Tego rodzaju inwestycja może okazać się dobrą opcją w wielu przypadkach – a już zwłaszcza w momencie, kiedy kochamy gotować i piec. Sprawdź, czy zakup tego rodzaju lodówki będzie dobry również dla Ciebie i Twojej rodziny. Poznaj zalety produktów typu multidoor. 


Dla kogo lodówka Side by Side będzie odpowiednim wyborem?

Wspomniana lodówka Side by Side, która dostępna jest między innymi w ofercie marki Samsung, to urządzenie, które spotykamy w naszych domach coraz częściej. Doceniane jest głównie ze względu na swoją funkcjonalność i nowoczesność. Lodówka jest w stanie pomieścić niezwykle wiele produktów, a to wszystko dzięki oryginalnemu projektowi, który zakłada, że każdy wolny centrymetr został odpowiednio zagospodarowany. 

Ponadto urządzenia marki Samsung mogą pochwalić się wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, których często brakuje w innych sprzętach. Wspomniana lodówka może posiadać kamerę wewnątrz, dzięki której w dowolnej chwili podejrzymy stan naszych zapasów bądź też kostkarkę zainstalowaną na zewnętrznej stronie drzwi. Może też być wyposażona w system No Frost bądź dwa niezależne obiegi powietrza Twin Cooling Plus™. Przed zakupem warto sprawdzić, które konkretne funkcje posiada dany model. Im więcej udogodnień, tym wyższa jest cena sprzętu. 

Wymiary lodówki Side by Side

Jeżeli chodzi o wymiary lodówki Side by Side, to w przypadku poszczególnych modeli mogą być one nieznacznie różne od siebie. Warto o tym pamiętać, dlatego zanim zakupimy nowy sprzęt, powinniśmy upewnić się, czy uda się wpasować go w naszą kuchenną przestrzeń. Jest to jeden z większych sprzętów, który pojawi się w domu, dlatego warto pomyśleć o jego usytuowaniu. Lodówki Side by Side dostępne w ofercie Samsung mają różne pojemności (są one liczone w litrach). Możemy zadecydować także w przypadku koloru. Dostępne są warianty białe, czarne oraz stalowe. Każdy z nich to wyjątkowy i ponadczasowy design, dlatego możemy mieć pewność, że lodówka będzie prezentowała się dobrze przez wiele lat. Z łatwością dopasujemy kolorystycznie nasz nowy sprzęt do innych, posiadanych już urządzeń.

Lodówka Side by Side w małej kuchni

Lodówka multidoor może wydawać się nie najlepszym pomysłem dla małej kuchni. W końcu jest to spore ograniczenie. Musimy jednak pamiętać, że wiele zależy tutaj od tego, w jaki sposób użytkujemy kuchenną przestrzeń. Jeżeli lubimy gotować i piec, a potrzebujemy miejsca do przechowywania – prawdopodobnie będziemy w stanie usytuować tego rodzaju urządzenie w naszym domu. Może zastąpić nam nawet niektóre szafki i półki. Trzymanie pożywienia w niższej temperaturze wpłynie pozytywnie na jego świeżość. Dlatego chociaż lodówka Side by Side nie jest pierwszym wyborem dla mniejszych kuchni, to wciąż warto rozważyć jej zakup, ale konieczne będzie przemyślenie, jak rozlokować pozostałe urządzenia oraz meble. Przestrzeń powinna być funkcjonalna.

Dodaj komentarz