soczewki1

Jakie soczewki miesięczne wybrać?

Artykuł zaktualizowany 22 kwietnia 2021


Soczewki kontaktowe miesięczne to soczewki wielokrotnego użytku, które mogą być stosowane przez trzydzieści dni. Noszone są w ciągu dnia, a zdejmowane na czas snu. Po dokładnym oczyszczeniu soczewki kontaktowe są oczyszczane przy pomocy specjalnego płynu i przechowywane w specjalnym pojemniczku. Wyboru soczewek kontaktowych można dokonać spośród oferty wielu producentów, którzy proponują soczewki korygujące rozmaite wady wzroku.


Soczewki miesięczne – jak je nosić?

Soczewki miesięczne przeznaczone są do dłuższego trybu noszenia i w przeciwieństwie do soczewek jednorazowych mogą być stosowane wielokrotnie. Tego typu soczewki mogą być użytkowane przez okres trzydziestu dni. Noszone są w ciągu dnia, a zdejmowane na czas snu lub w innych sytuacjach, np. podczas prysznica. Zdjęte soczewki odkładane są do pojemniczka, a następnie zakładane ponownie. Soczewki miesięczne wykonane są z przyjaznych oku materiałów.

Jako soczewki silikonowo – hydrożelowe zapewniają optymalny poziom nawilżenia oczu i są doskonale przepuszczalne dla powietrza. Oznacza to, że tego typu soczewki gwarantują nawilżenie powierzchni oka i jego dotlenienie, a to powoduje zminimalizowanie ryzyka podrażnienia oczu, ich przesuszenia, zaczerwienienia i łzawienia.

Soczewki miesięczne (dostępne w sklepie https://www.bezokularow.pl/soczewki-miesieczne ) pozwalają skorygować rozmaite wady wzroku, takie jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, a także starczowzroczność. Dostępne są soczewki korygujące nawet zaawansowane wady wzroku, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie ostrości wzroku w niemal każdej sytuacji.

Ranking najlepszych soczewek kontaktowych

Największą popularnością w ogromnej ofercie soczewek miesięcznych cieszą się przede wszystkim soczewki znanych na całym świecie producentów. W pierwszej trójce rankingu soczewek miesięcznych znalazły się soczewki Biofinity, EyeLove oraz Air Optix Aqua. Czym te soczewki zasłużyły sobie na takie zaufanie konsumentów? Soczewki Biofinity to produkt wykonany w oparciu o unikatową technologię Aquaform, która zapewnia stałe nawilżenie soczewki kontaktowej, a tym samym – powierzchni oka.

Makromery silikonowe zatrzymują wodę w soczewce, dzięki czemu soczewka zapewnia doskonały poziom nawilżenia oka, wysoki komfort użytkowania oraz miękkość i elastyczność soczewki. Dzięki wykorzystaniu tak zaawansowanej technologii soczewki miesięczne Biofinity mogą być noszone przez całą dobę, bez obawy o ryzyko podrażnienia oczu.

Kolejne popularne soczewki miesięczne to EyeLove Exclusive Pro, wyróżniające się wysokim stopniem uwodnienia soczewki i komfortem noszenia. Ponadto soczewki posiadają skuteczny filtr UV, dzięki czemu zapewniają efektywną ochronę oczu przed promieniowaniem UV. Soczewki są bardzo komfortowe w noszeniu, są miękkie i elastyczne, ich zakładanie i zdejmowanie nie stanowi problemu. Dzięki asferycznej budowie soczewki wyeliminowane zostają zniekształcenia i zapewnione jest idealnie ostre widzenie.

Soczewki miesięczne Air Optix AQUA wykonane są z oddychającego materiału przepuszczającego tlen i zapewniającego nawilżenie oczu. Soczewki są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, gdyż soczewki mają delikatne, niebieskawe zabarwienie, wykazują wysoką odporność na zanieczyszczenia i osady białkowe. Tego typu soczewki wybierane są często przez osoby długo pracujące przy komputerze lub doświadczające dyskomfortu podczas noszenia innych soczewek – wynika to z faktu, że przepuszczają nawet 5 razy więcej tlenu niż inne soczewki

Inne wysoko oceniane soczewki miesięczne to także EyeLove Digital dedykowane osobom spędzającym dużo czasu przed ekranami urządzeń LCD i redukujące ryzyko cyfrowego zmęczenia wzroku. Dużym powodzeniem cieszą się także soczewki EyeLove Comfort o szerokim zakresie mocy od -20 do +20 dioptrii. Soczewki hydrożelowe Bausch&Lomb Soflens 59 cechują się wysoką zawartością wody, sięgającą 59%, co poprawia komfort noszenia. Z kolei soczewki Pure Vision 2 HD tego samego producenta wykorzystują technologię High Definition oraz ComfortMoist, co zapewnia nienaganną ostrość widzenia i jednoczesną ochronę oczu przed przesuszeniem.

Gdzie kupić najlepsze soczewki kontaktowe?

soczewki2

Soczewki kontaktowe najwyższej jakości można zakupić w sklepie BezOkularow.pl, który jest jednym z największych i najlepiej wyposażonych sklepów w kraju. Zakupy w tym sklepie są niezwykle proste i można je dokonać bez wychodzenia z domu, mając możliwość dokładnego przeanalizowania oferty sklepu. Wszystkie produkty są szczegółowo opisane, a wszystkie soczewki dostępne są w przystępnych cenach. Dzięki temu zakupy są bardzo przyjazne, a zakupione towary są niezwłocznie wysyłane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *