zimowa bizuteria

Jaka biżuteria na zimę?

Artykuł zaktualizowany 23 listopada 2021


Błyszczące naszyjniki, kolczyki i bransoletki stały się dziś must-have dla wielu kobiet, które wręcz nie wychodzą bez nich z domu! Jednakże niewiele z nas potrafi dobrze skompletować zestaw biżuterii tak, aby zmienić stylizację w pełną elegancji. W salonach jubilerskich znajdują się setki różnych motywów i wzorów ozdób, a wiele z nich jest idealnym sposobem na dopasowanie się do nastroju poszczególnej pory roku!

Wystarczy wziąć pod uwagę kolorystykę – wiosną mamy nieokrzesaną ochotę na noszenie pasteli – zieleni, czy różu, latem królują oczywiście neony, barwy pełne życia i energii. Jesień to czas szarości, złota i pomarańczy, za to zimą, srebro, biel i świąteczna czerwień podbija nasze serca. Zastanów się chwilę i wybierz dodatki, które wyrażą Twoją miłość do zimowej aury, a gwarantuję Ci, że każdy dzień w ten mroźny czas będzie jeszcze piękniejszy!


Białe złoto symbolem mroźnego piękna!

Zima posiada swój nieskończony urok – biel puszystego śniegu za oknami wzbudza w nas spokój, szczęście i chęć spędzenia czasu w gronie najbliższych. Biżuteria na zimę powinna wręcz ocierać się o granice luksusu – białe złoto, srebro, diamenty, czy lśniące kryształy doskonale podkreślą ciepłe golfy i szale, które ozdabiają kobiece sylwetki. Wzory śnieżynek, gwiazd i lśniące kamieniami szlachetnymi zawieszki otwierają nam drzwi do zapierającego dech w piersiach Winter Wonderland – w końcu każda z nas będąc dzieckiem skrycie podziwiała dostojny wygląd królowej śniegu. Stań się królową zimowej aury nosząc biżuterię tak piękną, jak wzory na okiennicach wymalowane mrozem!

Gdzie kupić wyjątkową biżuterię?

Salony jubilerskie ułatwiają nam zakupy dając możliwość wyboru biżuterii bez wychodzenia z domu. Koniecznie sprawdź salon SAVICKI, który w swojej ofercie posiada niezliczoną ilość błyskotek stworzoną z pasją i dbałością o każdy detal. Białe złoto, diamenty i elegancja zajmuje tam honorowe miejsce! Zima to również najpiękniejszy, świąteczny okres, gdzie panowie postanawiają obiecać swoim ukochanym wieczną miłość i oddanie. Jubiler SAVICKI stworzył na te okazje fenomenalne kolekcje pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych, które bez słów opowiadają miłosne historie, stając się symbolem najpiękniejszych dni w życiu zakochanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *