dzwonek hotelowy

Holiday Park & Resort – miejsce na Twoje wymarzone wakacje!

Artykuł zaktualizowany 21 listopada 2022

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę wypoczynkową Holiday Park & Resort? Z tym pytaniem boryka się wiele osób planujących urlop nad polskim morzem, czy też w polskich górach. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż znalezienie ośrodka, którego wysoki standard jest zgodny z tym, co jest w ofercie reklamowej, jest dosyć trudne. Nie każdy jednak wie, czym charakteryzuje się na tle konkurencji Holiday Park & Resort. Przyjrzyjmy się więc wspólnie, dlaczego warto skorzystać z ich oferty.

Najwyższe standardy

Jednym z powodów, dla którego warto odwiedzić jeden z ośrodków Holiday Park & Resort, są najwyższe standardy hotelarskie. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, to mają Państwo do wyboru:

  • Domki turystyczne, o powierzchni 85 metrów kwadratowych. Rozwiązanie to jest idealne dla dużych rodzin. Co ważne każdy domek jest bogato wyposażony, a jego standard odpowiada wysokiej klasy apartamentom. Domki cenią również osoby preferujące wyjazdy grupowe.
  • Aparatament o powierzchni 40 m2. Jest ona idealnym połączeniem optymalnej przestrzeni, z wysokimi standardami wyposażenia. Idealnie sprawdzi się on jednakowo dla par, singli, czy też rodzin z dwójką dzieci.
  • Apartament o powierzchni 55 m2. Cenią go sobie szczególnie osoby lubiące swobodę oraz przestrzeń. Jest to możliwe dzięki osobnej sypialni oraz salonowi. Ten typ apartamentu w szczególności doceniają rodziny z dziećmi. Pozwala on bowiem na osobny wypoczynek.

Całość dopełnia bogate wyposażenie. Doskonałym przykładem może być tutaj wyposażenie salonu, składające się z w przypadku domku z telewizora LED 50” Full HD, kanapy 6-osobowa z funkcją spania dla 2 osób oraz stolika kawowego.

Na jakie atrakcje można liczyć w Holiday Park & Resort?

Holiday Park & Resort to nie tylko luksusowy nocleg. To również szereg różnego rodzaju atrakcji. Należą do nich między innymi:

  • Podgrzewane baseny otwarte- dzięki nim bez przeszkód będziecie mogli zażywać kąpieli, czy też pływać na świeżym powietrzu.
  • Zjeżdżalnie wodne- jest to doskonałe wręcz miejsce zabaw wodnych dla dzieci. Tuż obok nich znajduje się wydzielona strefa relaksu dla dorosłych.
  • Palce zabaw oraz zorganizowane animacje- dzięki nim wasz pociechy nie będą się nudziły, a wy sami będziecie mogli swobodnie odpocząć, jednocześnie nie obawiając się o bezpieczeństwo waszych pociech.

A to tylko niewielka część czekających na was w Holiday Park & Resort atrakcji. Jeżeli więc oprócz luksusowych warunków noclegowych, chcecie zaznać różnego rodzaju atrakcji, to warto skorzystać z naszej oferty.

Jeżeli zależy wam jednocześnie na luksusowych warunkach pobytu oraz na szeregu różnego rodzaju atrakcji, to ośrodku wypoczynkowe Holiday Park & Resort mogą okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Jest to niewątpliwie zasługa profesjonalizmu, jakimi kieruje się cały zespół Holiday Park & Resort, oraz indywidualnym podejściu do klienta. Nie należy przy tym zapominać o niezwykle atrakcyjnych warunkach cenowych, które niewątpliwie pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji.

Dodaj komentarz