iphone 14

Etui na telefon iPhone 14 w różnych wersjach – co możemy Ci polecić?

Artykuł zaktualizowany 26 listopada 2022

Jesteśmy już kilka miesięcy po premierze najnowszego telefonu firmy Apple. Czternasta odsłona popularnego iPhone zyskała wielu zwolenników i jest jednym z najczęściej wybieranych smartfonów na rynku. Wybór tak klasowego urządzenia wymaga jednak odpowiedniej ochrony. W tekście podpowiadamy jakie etui na telefon iPhone 14 będzie pasować najlepiej do zróżnicowanych wersji tego niezwykle wydajnego sprzętu.

Etui na telefon iPhone 14 spełnia ważne role. Zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniem spowodowanym upadkiem, wstrząsem czy chroni przed porysowaniem ekranu. Nawet upadek z większej wysokości – przy zastosowaniu odpowiedniego pokrowca – nie powinien skutkować roztrzaskaniem urządzenia.

Jakie etui na telefon iPhone 14 w wersji Plus?

Jeżeli szukasz etui na telefon iPhone 14 w wersji Plus, to zwróć uwagę przede wszystkim na odpowiednie dopasowanie do tego modelu. Azjatyckie podróbki mogą niekiedy być wykonane bardzo niedbale, zasłaniając przyciski czy dostęp do aparatu. To wpłynie z kolei na funkcjonalność sprzętu. Pamiętaj, aby sprawdzić czy obiektywy będą w pełni odsłonięte, a rozmiar etui jest prawidłowy.

Konieczny jest wybór pokrowca, który dobrze osłoni urządzenie. Postaraj się dobrać model wykonany z mocnych materiałów (np. skóry czy wysokiej jakości silikonu). Oczywiście, samodzielnie możesz określić jaki kolor etui będzie dla Ciebie najlepszy, a także czy chcesz, aby miał on wzór czy nie. Koniecznie uwzględnij przy zabezpieczeniu wyświetlacz. Jeżeli bierzesz wyłącznie ochronę pleców telefonu, zakup specjalne szyby odporne na uszkodzenia, które osłonią ekran smartfona w razie potrzeby.

Który pokrowiec najlepiej ochroni iPhone 14 PRO i PRO MAX?

iPhone PR i iPhone PRO MAX to telefony o podwyższonym standardzie, wymagające najwyższej ochrony. Są większe niż wersja Plus, a co za tym idzie – powinieneś to uwzględnić przy wyborze odpowiedniego etui. Koniecznie pamiętaj, aby kompleksowo zabezpieczyć sprzęt. Kosztujący kilka tysięcy smartfon jest bardzo drogi w naprawie, a przez to lepiej chronić niż go reperować.

Naszym zdaniem ciekawym wyborem do tego typu urządzenia jest etui w stylu portfela (tzw. wallet). Z jednej strony skutecznie chroni on przed uszkodzeniem sprzętu, a z drugiej pełni bardzo funkcjonalną formę, pozwalając bez problemu przenosić karty czy pieniądze w postaci gotówki. Zwróć uwagę, aby etui pochodziło od znanego i cenionego producenta. Tylko w ten sposób zapewniasz pełną ochronę dla urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *