Dron DJI Mini 3

Czy warto kupić dron DJI Mini 3 PRO?

Artykuł zaktualizowany 4 listopada 2022

DJI to marka, która od lat wiedzie prym wśród producentów dronów. Nic więc dziwnego, że zarówno profesjonaliści jak i amatorzy latania bardzo chętnie sięgają po produkty spod tego szyldu. Wybór drona nie jest jednak wcale taki łatwy — tym bardziej że urządzenia tego typu sporo kosztują. Jedną z częściej polecanych propozycji jest dron DJI Mini 3 PRO. Czy rzeczywiście warto w niego zainwestować? 

DJI Mini 3 PRO — klasyka napakowana technologiami

Dron DJI Mini 3 to model słynący z lekkości, szeregu innowacyjnych funkcji związanych z bezpieczeństwem, świetnymi możliwościami nagrywania obrazu i nie tylko. DJI Mini 3 PRO waży niecałe 250 g, co sprawia, że bez większych problemów można go przenosić z miejsca na miejsce i brać np. na wakacje. Poza tym do latania cięższymi konstrukcjami wymagane są specjalne certyfikaty i pozwolenia — w tym przypadku nie jest to konieczne. 

DJI Mini 3 PRO wyposażono również w nową kamerę, która umożliwia nagrywanie obrazu w rozdzielczości 4K przy utrzymaniu 60 klatek na sekundę. Dron doskonale radzi sobie z wykrywaniem przeszkód i unikaniem kolizji. Nie zabrakło tutaj też funkcji Active Tracking, która pozwala śledzić obiekty i kontrolera DJI RC ze specjalnym ekranem.

Dron Mini 3 PRO — ultra długi lot i szereg zaawansowanych funkcji

Ogromnym plusem Mini 3 PRO jest fakt, że dron ten może utrzymywać się w powietrzu do 34 minut, a w przypadku zastosowania dodatkowego ogniwa — do nawet 46 minut! Tak długi czas lotu daje użytkownikowi ogrom możliwości m.in. podczas nagrywania filmów czy robienia zdjęć. Co ciekawe, dron DJI Mini 3 Pro pozwala nagrywać materiały wideo nawet w pionie! Producent nie zapomniał również o takich funkcjach, jak technologia HDR czy The Vertical Shooting. Zrobienia zdjęcia zapierają dech w piersiach bogactwem szczegółów, czym od razu można się pochwalić w swoich social mediach. 

DJI Mini 3 Pro to dron również dla amatorów latania. Model ten posiada funkcję MasterShots, która automatycznie generuje filmy na podstawie zaprogramowanych manewrów. W rezultacie można łatwo osiągnąć zadowalające efekty i sprawniej przyswajać wiedzę z zakresu obsługi drona. O świetną jakość obrazu dbają tutaj również takie funkcje, jak Quick Transfer czy Digital Zoom. System APAS 4.0 wykrywa natomiast przeszkody w czasie rzeczywistym, co minimalizuje ryzyko kolizji i uszkodzenia drona. Na uwagę zasługuje też fakt, że DJI Mini 3 PRO może się odlecieć na odległość do nawet 8 km przy zachowaniu pełnej jakości obrazu i dźwięku! 

Czy warto postawić na właśnie ten model drona?

Dron Mini 3 PRO to doskonała propozycja dla początkujących użytkowników oraz profesjonalistów. Na korzyść tego modelu przemawia świetna jakość materiałów, bogactwo funkcji, wytrzymałość i waga. Trudno znaleźć lepszy model w tym segmencie cenowym, choć oczywiście nie jest to konstrukcja z najwyższej półki. DJI Mini 3 PRO sprawdzi się jednak w działaniach profesjonalnych i półprofesjonalnych, a także jako idealny kompan wakacyjnych podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *