motywacja habit coach

Czym jest i jak działa aplikacja HabitCoach?

Artykuł zaktualizowany 31 sierpnia 2019


Każdy z nas ma jakieś swoje cele, które chce lub chciałby osiągnąć w życiu. Niektóre są bardziej przybliżone do naszego życia, a zarazem proste do zrealizowania, inne zaś bardziej ambitne, które mogą się zamanifestować za jakiś dłuższy czas. Jednak takie czy inne zawsze są dla nas ważne. Niektóre udaje się nam zrealizować, a inne zaś nie.


habit coachOd czego zależy powodzenie naszego celu?

Głównie od naszej wewnętrznej motywacji i determinacji, które to prowadzą nas do działania w kierunku realizacji naszych życiowych celów. Duże znaczenie ma również środowisko, które albo nas wspiera i dodaje sił lub działa wręcz odwrotnie. Jednak niezależnie jak nasz cel postrzegany jest wśród najbliższego otoczenia, istotną sprawą jest nasze wewnętrzne przekonanie i umiejętność prawidłowego sformułowania naszego zamysłu, a co za tym idzie ustalenia planu działania, który doprowadzi nas do jego realizacji.

Zazwyczaj konkretne sprecyzowanie celu i planu działania stanowi dla nas największy problem, aby wkroczyć na drogę osiągnięcia naszego zamiaru. I na tym właśnie etapie zostawiamy nasze marzenia daleko z tyłu, jako niemożliwe do spełnienia.

A gdybyś miał/ miała takie własnego trenera, który pomógłby ci sformułować twój cel oraz służył swoją radą w ustaleniu i realizowaniu poszczególnych kroków jego realizowania, czy wtedy znalazłbyś/ znalazłabyś motywację do jego realizacji? Myślę, że właśnie wtedy jasno i wyraźnie twoje marzenia przybrałyby dla ciebie bardziej realny kształt i stały się możliwe do osiągnięcia. Dlatego już dziś zainstaluj w swoim osobistym telefonie aplikację HabitCoach.


Co to jest HabitCoach?

HabitCoach to innowacyjna aplikacja, dająca ci wszystkie niezbędne narzędzia, które w szybki i prosty sposób zaprowadzą cię do celu. Dzięki niej łatwo stworzysz listę swoich własnych życiowych targetów i działań, wziętych wprost z najbardziej popularnych i obecnie dostępnych na rynku książek motywacyjno-coachingowych.

habit coach1

Aplikacja została stworzona na bazie ponad tysiąca publikacji i materiałów opracowanych przez ludzi sukcesu, z różnych dziedzin życia. Zawiera niezbędną wiedzę i doświadczenie wielu ekspertów sukcesu oraz terapeutów i psychologów, którzy dodadzą ci mocy i siły do pójścia za swoimi marzeniami. HabitCoach stanowi kompendium wiedzy obecnie dostępnej z różnych dziedzin i sfer życia. To tysiące rozwiązań i porad „Jak osiągnąć cel” w jednej aplikacji. Wystarczy, że masz ogólny zarys własnych intencji, aby rozpocząć przygodę z HabitCoach.


Jak działa HabitCoach?

Aplikacja dostępna jest w sklepie google shop na Androida i iOS. Wystarczy ściągnąć ją na smartfona. Następnie zakładasz konto w aplikacji, logując się e-mailem i hasłem. Kolejnym krokiem jest określenie zagadnienia twojego celu. Apka pozwala na określenie maksymalnie trzech tematów. Na bazie wybranych topików, otrzymujesz zestaw pozycji książkowych, które związane są z tematyką twojego zadania.

habit coach2

Nie musisz od razu czytać wszystkich, ale aplikacja kieruje cię na konkretne zagadnienia w nich zawarte. Wybierając jedną z pośród wielu dostajesz niezbędną wiedzę jak precyzyjnie i wyraźnie opisać swój cel oraz stworzyć cały mechanizm działań prowadzących do jego realizacji. Ponadto poznajesz proste kroki psychologiczne, które motywują każdego dnia twój umysł do działania. To, co wydaje ci się najmniej ważne w twoim codziennym życiu, może mieć duże znaczenie w osiągnięciu twojego sukcesu.

Dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na codzienne nawyki np. postrzegania siebie, własnego sukcesu czy środowiska, a tym samym zmienić je w taki sposób, aby sprzyjały realizacji i motywowały do działań w kierunku konkretnych dokonań i zwycięstwa, a nie porażki.

Dzięki aplikacji otrzymasz osobisty trening od najlepszych ekspert w swojej dziedzinie, który poprowadzi cię od kreacji poprzez działanie do finalnej materializacji twoich zamierzeń.


 

Dodaj komentarz