ekskluzywny prezent

Jaki będzie idealny prezent pod choinkę dla rodziny?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2020


Wybierając prezent na święta dla krewnych, przyjaciół czy partnera zazwyczaj stajemy przed dylematem co kupić. Jeżeli dana osoba jednoznacznie nam nie sygnalizuje, co by chciała dostać, warto sięgnąć po coś wyjątkowego, oryginalnego, niezobowiązującego, ponadczasowego, a przede wszystkim ekskluzywnego.

Luksusowe drobiazgi są w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem na prezent świąteczny dla bliskiej nam osoby.  Gama ekskluzywnych upominków przyciąga uwagę, a przede wszystkim cieszy każdego oko. Zazwyczaj są to rzeczy dobrej jakości, piękniejsze, niebanalne i eleganckie.

Ponadto design i wzornictwo odbiega od typowych tego typu wyrobów.  Ponadto to zazwyczaj stanowią one indywidualne inspiracje projektantów, przez to są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Zatem co może stać się wyjątkowym prezent, wnoszącą niezapomnianą wartość dla naszych rodziców, dziadków lub teściów.


Prezent wyjątkowy dla ojca, teścia lub dziadka

Zapalniczka żarowa marki Nobilis Don Marco podniesie image nie jednego miłośnika wyrobów tytoniowych. Zaprojektowana specjalnie do odpalania fajki, czyli z boku. Charakteryzuje się wysoką i solidną jakością wykonania oraz dostępna jest w wielu ciekawych i wyjątkowych wariantach. Stalowa dla miłośników bardziej nowoczesnych, modernistycznych form lub z imitacją drewna oraz kamienia dla klasyków.  


Super prezent dla brata lub kumpla ze studiów

Elektroniczny korkociąg do wina zaskoczy każdego swoją  praktycznością, a zarazem oryginalnością. Teraz otwieranie wina to fraszka. Koniec z siłowaniem się z butelką za pomocą ręcznego otwieracza, które często kończyło się na urwaniem korka oraz rozlaniem zawartości i plamami na ulubionej koszuli lub podłodze.

Korkociąg nakładamy na  szyjkę butelki, naciskamy na jeden z przycisków i możemy cieszyć się degustacją dobrego wina. Zapewne tak nowoczesny w swej formie i elegancki praktyczny gadżet doceni każdy w swoim domu. Atrakcyjny desing stanowi szklana połączona z aluminium obudowa. Urządzenie w środku podświetlane jest lampką LED, co dodaje produktowi swego rodzaju ekstrawagancji.


Coś dla miłych nam Pań

Czar palących się świec w jesienny lub zimowy wieczór  dodaje cieplejszych akcentów, relaksuje i uspakaja. Wprowadza w melancholijny i refleksyjny nastrój z nuta swoistego romantyzmu. Dlatego świeczniki  w stylowej i ekskluzywnej formie są zawsze mile widziane. Philippi BUTTERFLY to nie tylko oryginalny świecznik, ale też stylowy podgrzewacz do dzbanka. Polerowana na wysoki połysk stal nierdzewna nadaje eleganckiego i ekstrawaganckiemu wyglądu każdemu wnętrzu, a przy okazji przykuwa uwagę swoim designem oraz jakością wykonania.  Ponadto ekstrawagancki dodatek do wnętrza znacznie podkreśli jego wartość i stylizację.

Firma prezentuje bogatą ofertę akcesoriów do domu, inspirowanych pomysłami najlepszych projektantów w tej branży. Produkty te dedykowane są dla najbardziej wymagających,  poszukujących oryginalnych rozwiązań.

Prezent to jedna z głównych form budowania więzi i kontaktów między ludzkich. Podarunek zawsze  jest dowodem sympatii, miłości, przyjaźni i serdeczności. Kiedy obdarowujemy drugą osobę to znak, że o niej pamiętamy i ma ona dla nas znaczenie. Dlatego warto zadbać o to, aby nasz podarunek był oryginalny, w dobrym guście i stanowił luksusową wartość.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *