kobietalezywspa

Day SPA – co to jest i gdzie warto z niego skorzystać?

Artykuł zaktualizowany 3 listopada 2022

Każdy z nas potrzebuje chwili wypoczynku i oderwania się od codzienności. Niestety, szybkie tempo życia oraz nadmiar obowiązków zawodowych i prywatnych sprawia, że często rezygnujemy z tej potrzeby uznając, że nie możemy pozwolić sobie na dłuższy wypoczynek. Jak się okazuje, zupełnie niesłusznie. Wystarczy bowiem jeden dzień by odzyskać energię, zrelaksować się oraz zadbać o swoje zdrowie i urodę. Odpowiedzią na pytanie: jak to zrobić jest Day Spa. Czym jest? Gdzie warto udać się by przeżyć takie chwile? Postarajmy się odpowiedzieć na te pytania.

Day SPA – co to jest?

Zacznijmy od wyjaśnienia, co właściwie kryje się pod pojęciem Day SPA. O ile pierwsze słowo raczej jest przez nas wszystkich doskonale kojarzone i jest po prostu słowem w języku angielskim oznaczającym “dzień” o tyle pochodzący z języka łacińskiego skrót SPA wciąż nie zawsze jest dobrze odczytywany. Oznacza nic innego jak “Salus per Aquam” czyli: Zdrowie przez wodę. Pod terminem tym kryją się liczne zabiegi pielęgnacyjne i zdrowotne z wykorzystaniem wody oraz innych naturalnych substancji, które w tym przypadku przeprowadzane są w czasie jednodniowej wizyty.

Najlepsze Day SPA pod Warszawą – tylko w hotelu Narvil!

Jeśli mieszkasz w Warszawie z pewnością zgiełk tego miasta oraz szybkie tempo życia sprawiło, że nie kojarzy ci się ono z wypoczynkiem i możliwością odcięcia się od wszystkiego. Dlatego też warto zdecydować się na Day Spa pod Warszawą. To doskonały sposób na to by choć na chwilę zmienić otoczenie, cieszyć się piękną przyrodą oraz komfortowymi warunkami i najlepszą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych. Jednym z miejsc, które z całą pewnością warto polecić jest hotel Narvil. To elegancki, luksusowy obiekt, który położony jest brzegiem Narwi, jedynie 40 minut od centrum Warszawy. Bliskość lasu, mnogość zabiegów, strefa basenowa i termalna – to tylko niektóre z jego atutów. Miejsce to zasługuje na polecenie również ze względu na doskonałą kuchnię czy poziom obsługi, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Oferta Day SPA hotelu Narvil cieszy się ogromną popularnością oraz licznymi, pozytywnymi opiniami.

Jakie pakiety Day SPA tam znajdziecie?

Oferta Day SPA we wspomnianym wyżej hotelu Narvil pod Warszawą jest naprawdę szeroka i różnorodna, dzięki czemu każda osoba zainteresowana tą formą relaksu może znaleźć coś dla siebie. W ofercie hotelu znajdziemy pakiety dla urody, które pomogą zatroszczyć się o kondycję cery, pakiet dla relaksu – idealną propozycję dla osób, które narzekają na nadmierny stres i napięcie jak i pakiet dla witalności, który pozwoli ci odzyskać siłę i energię do działania. Co ważne, goście hotelu mogą skorzystać również z opcji z noclegiem lub zdecydować się na nieco dłuższy pobyt.

Podsumowując, jeśli uważasz, że brakuje ci czasu na to, by oderwać się od codzienności i zatroszczyć o siebie musisz mieć świadomość, że nie jest to prawdą. Day SPA to rozwiązanie, które pozwoli ci połączyć trudną codzienność z wypoczynkiem i najwyższej jakości pielęgnacją dopasowaną do twoich potrzeb.

Dodaj komentarz