czym są platformy parkingowe

Czym tak właściwie są platformy parkingowe?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Platformy parkingowe przeznaczone są do parkowania pojazdów na dwóch poziomach. W zależności od rodzaju takiej platformy można uzyskać sporą ilość dodatkowej przestrzeni w danym obiekcie. Gdzie najlepiej sprawdzą się tego typu platformy? Przede wszystkim ułatwią codzienne funkcjonowanie w wielorodzinnych obiektach mieszkalnych, obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz w zabudowaniach indywidualnych.


Korzyści wynikające z zastosowania platform parkingowych

Platformy parkingowe stanowią coraz powszechniejsze zastosowanie, a ich popularność wzrasta z roku na rok. Dzięki nim możemy zyskać na bezcennej – dodatkowej przestrzeni, choć nie jest to jedyny walor tytułowych platform. Ważną zaletą jest także możliwość kształtowania obiektów w przestrzeni urbanistyczno-architektonicznej. Obecność platformy parkingowej pozwala walnie przyczynić się do obniżenia kosztów i czasu realizacji danej inwestycji, a doskonałym przykładem jest brak konieczności kreowania parkingów wielopoziomych. Skoro mowa o kosztach, to warto dodać, iż dzięki parkingowym platformom zmniejsza się koszt utrzymania garaży wyposażonych właśnie w tego rodzaju systemy. Walorem jest także mobilność w zakresie dostosowawczym do istniejących warunków oraz dostaw i montażu urządzeń w dedykowanej przez producenta lokacji.


Wybór platformy parkingowej

Coraz większa liczba firm specjalizuje się w produkcji oraz montaże tytułowych platform. Jedną z najbardziej doświadczonych i profesjonalnych jest marka Metaltech. Każda platforma parkingowa od Metaltech odznacza się wysoką jakością oraz solidnością wykonania. Każdej towarzyszy także specjalny certyfikat niezawodności oraz karta gwarancyjna. Warto dodać, iż wspomniana firma jest renomowanym producentem, a nie jak większość – pośrednikiem. Wykorzystanie nowoczesnych technologii produkcyjnych to kolejny – niewątpliwy atut owej marki.  Ze szczegółami oferty można zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej przedsiębiorstwa produkcyjnego Metaltech.


 

Dodaj komentarz