Czy warto zdecydować się na wywoływanie zdjęć online?

Artykuł zaktualizowany 30 października 2020


Internetowa usługa, jaką jest wywoływanie zdjęć online, jest obecnie najbardziej opłacalną i najwygodniejszą opcją, jeżeli postanowiłeś wydrukować swoje cyfrowe zdjęcia. Z całą pewnością internetowe fotolaby oferują dużo korzystniejsze ceny niż stacjonarne laboratoria fotograficzne. Poza tym, w ekspresowym tempie realizują wszystkie zlecenia. 


Dlaczego wywołanie zdjęć w internetowych fotolabach się opłaca?

Wywoływanie zdjęć przez internet w obecnych czasach stało się o wiele bardziej wygodne niż drukowanie odbitek w lokalnych laboratoriach fotograficznych. Oprócz tego internetowe fotolaby oferują dużo lepsze ceny zarówno standardowych odbitek w formacie 9X13 cm, czy też 10X15 cm, jak i większych formatów. Poza tym, jeśli chcesz oszczędzić cenny czas, to takie rozwiązanie będzie idealne dla Ciebie. Wszystkie drobne operacje wykonasz na komputerze w swoim własnym domu, przy pomocy prostej w obsłudze aplikacji. Wystarczy przemyśleć jakie formaty zdjęć Cię interesują, przygotować odpowiedni folder  z wybranymi do wydruku zdjęciami i przesłać je do konkretnego fotolabu. Następnie musimy określić ilość odbitek, wybrać rodzaj papieru fotograficznego tzn. zaznaczamy papier matowy lub błyszczący i określamy odpowiednie formaty. Jeśli opłacimy usługę, to pozostaje tylko oczekiwanie na swoją paczkę ze zdjęciami.

Zwykle wszystkie zlecenia są realizowane niezwykle szybko i nawet w ciągu 24 godzin możesz otrzymać zamówioną przesyłkę. Odbitki zamawiane przez internet charakteryzują się również bardzo dobrą jakością. Mają wyraźne, nasycone barwy i są bardzo wytrzymałe. Duża konkurencyjność branży sprawia, że  oferowane przez internetowe laboratoria usługi, są bardzo wysokiej jakości. Odbitki zdjęć są zwykle wywoływane i drukowane przy użyciu markowej chemii fotograficznej oraz wytrzymałego, markowego papieru firmy Kodak i Fuji. 

fotografie na scianie

Z kolei, jeżeli potrzebujemy wyjątkowego prezentu na szczególną okazję, to w podobny sposób możemy także zamówić bardzo dobrej jakości, personalizowane fotogadżety.

Są to przedmioty przeznaczone do codziennego użytku,  takie jak T-shirty, poszewki na poduszkę, płócienne torby na zakupy, czy też kubki do gorących napojów. Ich wyjątkowy charakter nadaje specjalny nadruk, który sami wybierzecie. Może to być konkretne zdjęcie, śmieszny napis lub zaprojektowana przez Was grafiką. Bardzo popularnym fotogadżetem jest także magiczny kubek ze zdjęciem, na którym nadrukowana grafika pojawia się dopiero po nalaniu gorącego płynu. Takie personalizowane przedmioty, to niezwykle ujmujące i wywołujące uśmiech na twarzach upominki. Polecamy!

Dodaj komentarz