Czy parkingi pod lotniskiem w Berlinie są bezpieczne? Poznaj Parkos

Artykuł zaktualizowany 22 grudnia 2021


Berlin bez wątpienia nie należy do najbezpieczniejszych miast w europie. Ciężko zatem mówić o dobrym samopoczuciu, gdy musimy przykładowo pozostawić swój samochód na parkingu, gdy wyjeżdżamy na wakacje lub w celach służbowych. Warto zastanowić się nad tym, gdzie znaleźć najbardziej profesjonalne obiekty dbające o ochronę pojazdów i zadowolenie klientów.

Materiał zewnętrzny


Zacznijmy od samego miejsca. Lotnisko Berlin Schonefeld uznawane jest za bezpieczne, lecz trzeba mieć na uwadze, że turyści bardzo często są głównym celem złodziei i oszustów. Na posesji ogrodzonych obiektów zawsze spotkamy drogie auta, ponieważ właścicielom maszyn z linii premium, biznes i VIP zależy na tym, by nikt niepowołany nie miał kontaktu z ich inwestycją. Parking Berlin Schonefeld musi być zatem wyposażony w kamery lub gwarantować całodobową ochronę. Skąd pewność, że konkretni dostawcy są w stanie to zaoferować? Sprawdź i poznaj ofertę Parkos.

Parking przy lotnisku Schönefeld – Kamery, ogrodzenie i ochrona

Ogrodzenie i brama wjazdowa na parking to definitywna podstawa, w którą obiekt dostawcy powinien być wyposażony. Dzięki nim masz pewność, że osoby niepowołane nie będą mieć dostępu do Twojego samochodu. To jednak nie wszystko, by być spokojnym o bezpieczeństwo pojazdu. Przydatne są również kamery monitoringu lub całodobowa ochrona. Nie chodzi nawet o kwestie związane z ewentualną kradzieżą, które zdarzają się obecnie bardzo rzadko, tylko o przypadkowe uszkodzenie, np. podczas parkowania na miejscu obok.

Parkos zadbał o to, by dostawcy oferujące swoje usługi na stronie, dysponowali chociaż jedną z dwóch opcji (lub obydwiema). Niezależnie więc od tego, który obiekt wybierzesz i jakie miejsce parkingowe spełni Twoje oczekiwania (na świeżym powietrzu, czy pod zadaszeniem), otrzymasz gwarancję ochrony pojazdu i jego stanu.


Zabezpieczenie kluczy w sejfie

Nie chcesz brać ze sobą kluczy do auta na wyjazd? Trzeba przyznać, że jest to zbędne ryzyko, ponieważ zawsze możesz zostawić je w hotelu lub zgubić podczas zamieszania na odprawie. Sytuacji, w których możesz stracić klucze do samochodu, jest wiele. Możesz więc zostawić je w bezpiecznym miejscu na parkingu.

Nie tylko miejsca parkingowe są chronione i pojazdy na nich. Pozostawiając klucze lub korzystając z usługi parkingowej (gdy oddajesz klucze do auta pracownikowi parkingu, by dostarczył on wóz na zarezerwowane miejsce) przechowywane są w specjalnym sejfie, do którego dostęp mają jedynie upoważnione osoby. Oczywiście każdy kontakt z nimi jest skrupulatnie notowany, więc zawsze wiadomo, kto ostatni otwierał sejf i jest odpowiedzialny za ewentualne braki.

Jak widać, nie masz czego się obawiać. Zrelaksuj się na wakacjach lub skup się na zadaniach służbowych podczas wyjazdu. Dzięki temu wrócisz wypoczęty lub z wypracowanymi wynikami dla swojej firmy i szefa.


 

One thought on “Czy parkingi pod lotniskiem w Berlinie są bezpieczne? Poznaj Parkos

Dodaj komentarz