barwniki-do-makijazu-permanentego-hanami

Barwniki do makijażu permanentnego Hanami – klasa sama w sobie

Artykuł zaktualizowany 24 maja 2021

Wykonanie trwałego makijażu permanentnego wymaga użycia wysokiej klasy pigmentów. Zawodowi linergiści i kosmetyczki, dla których liczy się piękny efekt końcowy, coraz chętniej sięgają po barwniki do makijażu permanentnego firmy Hanami. Dlaczego właśnie te produkty? O tym w dalszej części wpisu.

Istna innowacja – Hanami Pigments

Barwniki do makijażu permanentnego Hanami są odpowiedzią na nieustająco rosnące wymagania profesjonalistów oraz klientów. Stanowią one istną innowację na rynku – a wszystko to za sprawą opatentowanej formuły Novoxx® (technologia wapniowio-sodowo-fosforowo-krzemianowa). Zastosowane w niej substancje zastępują tradycyjne środki konserwujące, które są spotykane w pospolitych produktach dostępnych w sprzedaży. Dzięki Novoxx® pigmenty Hanami są przede wszystkim trwałe i mocno napigmentowane.

Premium Club Hanami

Hanami specjalnie dla miłośników Marki stworzyło Premium Club, czyli ekskluzywna ofertę z produktami i usługami w najniższych cenach.

Oferta Hanami Pigments Premium to:

  • Stały rabat 20%,
  • Darmowa dostawa,
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych,
  • Specjalne oferty, dodatkowe promocje,
  • Możliwość kupna produktów w przedsprzedaży,
  • Wymiana punktów na nagrody.

Aby dołączyć do klubu należy wykupić dostęp, który obowiązuje przez rok czasu. Koszt takiej usługi to jedyne 1590zł. 

premium

Stabilna pigmentacja z barwnikami Hanami, czyli co jeszcze dzięki technologii Novoxx®?

Co oznacza, że pigmenty Hanami są trwałe? Przede wszystkim to, że raz zastosowane, nie wymagają nanoszenia znaczących poprawek przez linergistę czy kosmetyczkę. Dzięki technologii Novoxx® pigmentacja jest bardzo stabilna i nie wymaga kilkukrotnego wprowadzania korekt w celu osiągnięcia pożądanego efektu. Dobrze wykonany makijaż permanentny z barwnikami Hanami starcza na długi czas i pięknie się prezentuje na każdym typie cery. Pigmenty gwarantują uzyskanie naturalnego efektu bez żadnych przerysowań.

Pigmenty od Hanami – porozmawiajmy o czystym składzie

Kolejnym aspektem, o którym warto wspomnieć, jest fakt, że barwniki do makijażu Hanami są całkowicie bezpieczne dla organizmu. Posiadają one skład, wolny od szkodliwych substancji jak alkohol etylowy czy tlenki żelaza (co często jest spotykane w tradycyjnych pigmentach na rynku). Zmniejsza to ryzyko wystąpienia podrażnień, a także wyklucza powstanie reakcji alergicznych i uczuleń. Co więcej, posiadają one również substancje mineralne, które mają właściwości przeciwzapalne i wpływają na szybsze gojenie się ran po pigmentacji

Bogata oferta barwników – Hanami

Hanami Pigments to oferta barwników do makijażu permanentnego, która powstała z myślą o profesjonalistach. Jeżeli jesteś linergistą lub kosmetyczką to koniecznie wypróbuj tusze Hanami. W ofercie firmy znajdziesz wiele produktów takich jak m.in. pigmenty do makijażu permanentnego brwi, ust, powiek, głowy i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *