aplikacja allegro pricewizard

Aplikacja PriceWizard – co to jest i jak działa?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Przedsiębiorczość zobowiązuje do minimalizowania czasu poświęconego na pracę przy maksymalizowaniu jej efektu. Drobne, przydatne aplikacje potrafią odmienić sposób prowadzenia biznesu, zaoszczędzić cenny czas i zmaksymalizować profity płynące z naszych działań.


Sprzedaż na Allegro wymaga odpowiedniej aplikacji

Wielu przedsiębiorców sprzedaje swoje produkty poprzez platformy sprzedażowe, gdzie docierają do szerokiego grona klientów, którzy za pomocą wyszukiwarek odnajdują interesujące ich towary.

Najpopularniejszą polską platformą aukcyjną jest Allegro, jest ona znana i lubiana przez większość Polaków i często przez nich użytkowana, co daje ogromne możliwości sprzedażowe dla przedsiębiorców. Szeroka gama dostępnych produktów oznacza konieczność stworzenia kilkudziesięciu a nawet kilkuset aukcji, którymi zarządzanie wymaga dużo pracy i poświęcenia czasu.


Czy warto wykorzystać PriceWizard?

PriceWizard to inteligentna aplikacja umożliwiająca automatyczne lub ręczne zarządzanie wieloma aukcjami na platformie Allegro. Pozwala między innymi na bieżące dostosowywanie cen towarów jak i dostawy do aktualnych działań i poziomu cenowego konkurencji.

Za pomocą wprowadzonych słów kluczowych, numerów aukcji czy wielu innych parametrów możemy być pewni, że nasza aukcja będzie atrakcyjniejsza niż ta u naszych rynkowych konkurentów. Przydatną funkcją do obsługi aukcji jest możliwość ustawienia ceny minimalnej, która będzie stanowiła nieprzekraczalną dla aplikacji granicę obniżania ceny, co pozwala na zachowanie opłacalności sprzedaży.

Śmiało można stwierdzić, że aplikacja jest bardzo przydatnym i praktycznym narzędziem wsparcia sprzedaży dla przedsiębiorców pragnących zmaksymalizować zyski płynące z aukcji, kosztem niewielkiej miesięcznej opłaty za korzystanie z bardzo rozbudowanej aplikacji.


Jakie są pozostałe funkcje aplikacji?

Aplikacja posiada również wiele innych możliwości edytowania i automatyzacji obsługi aukcji. Poniżej przedstawiamy pozostałe funkcję PriceWizard:

  • dwa tryby pracy – automatyczna lub ręczny;
  • aplikacja umożliwia obsługę kilku różnych kont Allegro;
  • możliwość ustawienia harmonogramu zmiany cennik, w zależności od sezonu czy innych czynników;
  • zalogowanych w programie może być jednocześnie wiele osób;
  • możliwość importowania cen produktów z plików Microsoft Excel

Spis pozostałych funkcji można odszukać na stronie twórców aplikacji.

Aplikacja została oficjalnie zaakceptowana przez grupę Allegro, co gwarantuje nam bezpieczeństwo jej użytkowania.


 

2 thoughts on “Aplikacja PriceWizard – co to jest i jak działa?

Dodaj komentarz