biznesmen w samochodzie pisze na telefonie

Akcesoria samochodowe – co warto mieć?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Akcesoria samochodowe nie tylko poprawiają komfort podróży, ale również pozwalają na bezpieczną jazdę. Producenci gadżetów wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i tworzą coraz to nowsze rozwiązania. Jakie akcesoria samochodowe warto mieć?


Akcesoria samochodowe – co warto kupić?

Akcesoria samochodowe to niezbędne gadżety, które przydają się osobom spędzających dużo czasu za kierownicą. Producenci co roku wypuszczają nowe, które mają na celu przede wszystkim poprawić komfort podczas podróży. Wszelkie gadżety dostępne są w sklepie https://www.4gsm.pl/ , który ma bogatą ofertę i specjalizuje się w akcesoriach samochodowych. Wśród ogromnego wyboru, warto wyróżnić 5, które są niezbędne dla każdego kierowcy.


Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe to obowiązkowy gadżet, przede wszystkim dla osób, które podczas jazdy prowadzą rozmowy telefoniczne. Ten drobiazg zapewnia bezpieczeństwo na drodze. Natomiast kierowca nie łamie przepisów ruchu drogowego. Słuchawkę zakłada się na ucho i łączy się z telefonem za pomocą Bluetootha. Warto zainwestować w droższe urządzenia, które cechują się dobrą jakością.


Zestaw głośnomówiący

Zestaw głośnomówiący to niewielkie urządzenie, które łączysz ze swoim telefonem za pomocą łączności bezprzewodowej Bluetooth. Zapewnia bezpieczną rozmowę, a tym samym bezpieczeństwo na drodze. To doskonałe rozwiązanie dla osób, których praca polega na spędzaniu czasu za kierownicą i rozmowach telefonicznych, ale również dla osób, które często rozmawiają przez telefon. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na czas pracy i ładowania, a także komendy głosowe czy funkcję automatycznego włączania.


Uchwyty na telefon

Obecnie telefon wykorzystuje się nie tylko do rozmów telefonicznych, ale także jako nawigację. Korzystanie z tego urządzenia podczas jazdy jest niewygodne, ale przede wszystkim niebezpieczne i stwarza zagrożenie. W związku z tym warto kupić uchwyt na telefon, który pozwala na umieszczenie w nim telefonu komórkowego o określonych rozmiarach. Co więcej, uchwyty są uniwersalne i pasują niemalże do każdego modelu.


Ładowarki samochodowe

Nowoczesne telefony sprawiły, że używamy ich nie tylko do rozmów i sms, ale również jako nawigację czy szukania informacji. Częste korzystanie z nich sprawia, że bateria bardzo szybko się rozładowuje. Dlatego koniecznością jest posiadanie ładowarki samochodowej z tradycyjnym wejściem tzw. „zapalniczkowym”. Oprócz telefonu, możemy również na ładować inne urządzenia takie jak: tablet, videorejestrator, głośnik czy nawigację.


Kubek termiczny

Do akcesoriów samochodowych, które warto posiadać, należy zaliczyć kubek termiczny. Ten gadżet to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają ciepłą kawę czy herbatę. Stanowią świetną alternatywę dla ciepłych napojów w papierowych kubeczkach, które kupić można na stacji benzynowej. W przeciwieństwie do tych papierowych, kubki termiczne zapewniają ciepło przez kilka godzin, a także zabezpieczają przed rozlaniem. To obowiązkowy gadżet przede wszystkim u osób, które są często w trasie lub dojeżdżają samochodem do pracy.


 

Dodaj komentarz