blond kobieta wącha bukiet róż i siedzi w kuchni

Jak wybrać dobry odświeżacz do mieszkania?

Artykuł zaktualizowany 12 maja 2021


Odświeżacze powietrza to nieodłączny dodatek każdego mieszkania. Ich zadaniem jest usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz zapewnienie świeżości wdychanego przez nas powietrza.


Świeżo i przyjemnie

Nikt nie lubi brzydkich i nieświeżych zapachów w domu. Chcemy, aby pomieszczenia, w których spędzamy czas ładnie pachniały. Odświeżacze powietrza to produkty, które nie tylko odświeżają, ale również w dużym stopniu neutralizują zapachy z toalety, papierosowe, po zwierzętach czy gastronomiczne. Poza tym, co ważne, na długo pozostawiają przyjemną woń i tworzą miłą atmosferę.


Do salonu i łazienki

Ogromny wybór proponowanych zapachów, pozwala na wybór odpowiedniej propozycji do każdego pomieszczenia. Odświeżacze powietrza brise glade to bogaty asortyment zapachów. Ich wachlarz jest imponujący, do wyboru mamy: wanilię, rześkiego cytrusa, egzotyczne owoce, drzewo sandałowe, lawendę, konwalię, zapach tropikalny, morski, japoński ogród, górski poranek, źródlana świeżość, jabłko i cynamon oraz rozgrzewające przyprawy korzenne.

Wiele zapachów Brise Glade dostępnych jest na stronie https://www.clineo.pl/glade-by-brise/.  Spośród ogromu nut zapachowych, można wybrać taką, która najbardziej będzie pasowała do określonego pomieszczenia i zaspokoi nasze gusta i oczekiwania. Na zastosowanie zapachów subtelnych i delikatnych właściwym miejscem będzie jadalnia, ponieważ jest miejscem, w którym spożywamy posiłki i tutaj zapachy intensywne, mogłyby być przytłaczające i nie byłby dobrym rozwiązaniem. Do łazienki, najczęściej wybieramy świeże, które skutecznie odświeżą pomieszczenie i zneutralizują nieprzyjemne zapachy.

Kwiatowe nuty, to dobry wybór do salonu lub przedpokoju. To co jest dużym plusem, to fakt, że produkty te, mogą być regulowane ze względu na czas oraz intensywność aplikacji, wprowadzając do pomieszczenia cudowną woń. Niektóre mają wbudowany specjalny czujnik, który sprawia, że zapach uwalnia się tylko w momencie pojawienia się ruchu w jego otoczeniu. Następnie sam się wyłącza i aktywuje ponownie kiedy wykrywa ruch. Funkcja ta sprawia, że odświeżacz jest bardziej wydajny i nie jest zużywany w dużych, niepotrzebnych ilościach. To na co zdecydujemy się ostatecznie, będzie zależało od indywidualnych upodobań.


Nie tylko do mieszkania

Zapachy brise glade, to propozycja również do pomieszczeń biurowych oraz salonów fryzjerskich, kosmetycznych oraz SPA. Specjalnie dobrane kompozycje zapachów, poprawiają komfort spędzających w nich czas klientów. Wizyta u kosmetyczki czy fryzjera służy poprawie wyglądu, samopoczucia i powinna być czasem relaksu i wyciszenia. Zastosowanie odpowiednich zapachów, w prosty sposób sprzyja, aby efekt ten osiągnąć.


Ciekawe kształty odświeżaczy

Brise glade, to odświeżacze, które pożemy kupić w wielu ciekawych kształtach. Sa pięknie wykonane z tworzywa o wysokiej jakości. Wyglądem mogą przypominać małe wazoniki lub prawdziwe kamienie. Dostępne mogą być w sprayu, w postaci żelu lub elektryczne z wymiennymi wkładami i nowoczesnym wyglądzie. Odświażacze powietrza brise glade są produktem niezwykle wydajnym i skutecznym o natychmiastowym działaniu.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *